Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor adnád át az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor adnád át az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Karácsonykor szeretném eljegyezni a barátnőmet, de picit szeretném megviccelni:) Mivel távkapcsolatban élünk, úgy beszéltünk meg, hogy a szentestét mindketten a szüleinkkel töltjük és 25-én találkozunk nála és utána megyünk el az ő anyukájához kettesben. 25-én "csak" az ajándékát adnám át és a gyűrűt majd csak az anyukájánál, de megszervezném, hogy addigra az én anyukám is odaérjen. Így négyesben lennénk ott és akkor kérném meg a kezét. Vagy a másik lehetőség, hogy szilveszterkor elutazunk pár napra és ott kérném meg a kezét kettesben. Ti hogy csinálnátok?
2010. nov. 15. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyire családcentrikus


én nem örülnék ha családi program lenne belőle,de sokan vannak akik ragaszkodnak a családi ceremóniához (apától elkérés stb)


te tudod ő milyen

2010. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Neki azt hiszem az jönne be, ha anyukájától kérném meg, ezért is terveztem így. Utána szilveszterkor már mint jegyesek ezt kettesben ünnepelnénk:)
2010. nov. 15. 20:19
 3/16 anonim ***** válasza:
akkor megválaszoltad a kérdésed...
2010. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De érdekelne, hogy ki hogy csinálná vay milyen más meglepetés ötleteitek vannak, hátha eszembe jut még jobb.
2010. nov. 15. 20:20
 5/16 anonim ***** válasza:
én se örülnék annak ha ott mindenki elött kérné meg a párom a kezem.nekem a spontán dolgok tetszenek. de te ismered a barátnödet h ö hogy szeretné. biztos beszéltetek már korábban róla , v ha nem is talán emlitette pl filmet néztetek és pont volt egy eljegyzés benne és mondtha h jaj de szép igy meg hasonló utalások
2010. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sokkal szebb,ha a szülők előtt húzzátok fel mindketten a gyűrűket,még akkor is,ha nem tartotok külön eljegyzési ünnepséget.

Ha csak neki veszel kövesgyűrűt,az nem eljegyzési gyűrű. Ezt csak Amerikában szokták annak nevezni. Magyar szokás szerint a karikagyűrűk számítanak eljegyzési gyűrűknek. A köves csak kísérőgyűrű.

2010. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

első vagyok


nekem mi tetszene?

ha spontán jutna eszébe,csak ugy gyűrű minden flanc nélkül,majd utána együtt veszünk gyűrűt,kettő,egyformát (remélem elég egyértelműen fejeztem már ki többször páromnak ezt a "nemkellmeglepigyűrű meg semmi extra" dolgot)


van barátnőm,aki akkora eljegyzési bulit tartott h más esküvőre nem hiv ennyi embert..

de ki milyen...

2010. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A karikagyűrűt már kinéztem, beszélgettünk ilyenről és mondta, hogy ő teljesen egyszerű karikagyűrűt szeretne majd, nézegettünk is együtt gyűrűket. Már csak a gyűrűjét kell "ellopnom", hogy a méret jó legyen.
2010. nov. 15. 20:28
 9/16 A kérdező kommentje:
Négyen lennénk összesen, azért ez még nem nagy nyilvánosság...:D
2010. nov. 15. 20:31
 10/16 anonim ***** válasza:

TI is jobban fogjátok magatokat érezni édesanyátok előtt,

dupla öröm lesz.Ez régen is a szülök előtt történt.Előre

gratulálok.

2010. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!