Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek honnan érdemes el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan érdemes el jegyzési gyűrűt venni? Max 800 ezerig .

Figyelt kérdés

ma 15:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A kérdésre aki tud válaszoljon már .
ma 16:08
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi álszent ember van itt! Még véletlenül sem hordanának ilyen gyűrűt. Sírok.
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha Nyíregyházához közel, akkor mondjuk Debrecen. Ecsedi Ékszerüzlet a Piac utcán: [link]
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
Az én gyűrűm valamivel 500 ezer felett lesz,webshopból.A nevét sajnos nem tudom.Szerintem járd végig az ékszerüzleteket.Gondolom lehet rendelni is,ha nem tartanak éppen olyat,ami megfelel.
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

De ha már ilyen sok pénz is van, akkor akár egy egyedibb darabot is lehet terveztetni, és ezzel még egy magyar designert is támogathatsz:


[link]


[link]

ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
ékszerpalota webshop, nagyon szép gyűrűik vannak.
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Misery ***** válasza:
45%
Azért a válaszokból lerí az ország általános intelligenciaszintje... Valami feltesz egy kérdést is beírja, hogy neki nem kéne ilyen összegben gyűrű. És? Kit érdekel? Jelzem, hogy senkit sem! Nem rosszabb senki sem attól, mert 800 ezres gyűrűt hord nálatok, akik nem. Nem ti vagytok az evolúció csúcsa, amiért nektek elég a 20 ezer forintos gyűrű. Nekem is olyan van, jelzem, de attól még nem pattogok azon, ha más 800 ezresre vágyik. Szánalmas banda.
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
17 Mivel eljegyzési gyűrűről szólt a kérdés és a válaszok is, így nem értem mi bajod. Még időben átgondolhatja a kérdező, hogy biztos jó ötlet-e a brill gyűrű, kifejezi-e az a szeretetet, biztos, hogy a választottja is így fogja-e gondolni. Ez egy ilyen fórum. Egyébként sokkal több köze volt a válaszaiknak a kérdéshez, mint a te válaszodnak 17-es, ami konkrétan választ nem tartalmazott, hiszen az ország általános intelligencia szintjéről írtál. Egyébként mit lehet arra válaszolni, hogy hol lehet gyűrűt venni? Ékszerboltban.
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet a kérdésre válaszolni?

[link]

Ugyan ez Budapest,de online is le lehet adni rendelést és akár teljesen egyedi ékszert is készítenek.

Ne foglalkozz a károgókkal, mert a többségük igenis örült volna egy drágább gyűrűnek, de kevesebbel kell(ett) beérniük és így próbálnak önigazolásra szerttenni.

Sok boldogságot és leljétek örömötöket a gyűrűben ! Főleg, ha megtehetitek.

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
800 ezerért 40 nőt leqrhatsz a rosszlányokon, én inkább arra költeném nagyobb és maradandóbb élményt okoz😃
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!