Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek honnan érdemes el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan érdemes el jegyzési gyűrűt venni? Max 800 ezerig .

Figyelt kérdés

ma 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Zaciban is vannak csodaszépek ért is.


A gyűrű értékét normál esetben nem az ára adja hanem a jelentése..

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
*20 ezerért is
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit drága lesz ez. 😅

Azért az 1-2 évért megér ez neked ennyit?

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Ékszerboltból.
ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Egyből nemet is mondanék a pasinak, ha kiderülne, hogy annyira félreismer, hogy szerinte nekem jó érzés lenne egy 800 ezres gyűrűt hordani. Semmiben nem vagyok nagyzolás, fényűzés, hivalkodás-párti. Felőlem fonhatja fűszálból is. Ha úgy érzi, nem elég a szerelme, 1 millió is kell hozzá a pénzéből, akkor adjon egy kis kedves gyűrűt, amit ő kreált, mert pl. elment e miatt egy kézműves foglalkozásra, és utána mondja azt, hogy válasszak egy alapítványt, menhelyet, bármit, elutalja nekik azt az összeget, ami így megmaradt azáltal, hogy nem egy pénzéhes nőbe szeretett bele.
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Esetleg Nyíregyházán tudtok valami jó ékszerboltot ? Ahol ilyen értékű köveket meg lehet nézni?
ma 15:53
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
5. Nem kell ahhoz pénzéhesnek lenni, hogy valaki elfogadjon egy ilyen értékű gyűrűt. Ez egy középkategóriás brill gyűrű és igen, aki adja az dönti el, hogy milyet szeretne adni.
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5 nek írom . Nem a nagyzolásért akarok venni ilyen gyűrűt . Hanem mert szerintem meg érdemli és ezel is ki akarom mutatni neki .
ma 15:57
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
A feleségem ki is vágott volna, ha 800e-ért vettem volna gyűrűt neki :D Nem azért mert nem telik rá, hanem mert teljesen felesleges pénzkidobás, a gyűrűje 50e-be került egyedileg gravírozva, még azelőtt igent mondott, hogy kinyitotta volna a dobozt és meglátta volna milyen.
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenki hordana brill gyűrűt. Én sem. Aki adja, mivel nem magának adja, így annak az ízlését kell figyelembe vennie, akié lesz a gyűrű. Ha ő szívesen hord és mutogat egy 800 ezres gyűrűt az ujján, akkor persze nincs semmi probléma. Akkor irány az ékszer üzlet. Ez egyébként nem ízlés kérdése, hanem személyiség típus, neveltetés kérdése is, hogy mennyire érzed fontosnak, hogy 1 millió legyen az ujjadon, kifejezi-e ez bármennyire is a másik szeretét.
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!