Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtöri a "varázst", ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtöri a "varázst", ha eljegyzés alatt derül ki, hogy nem megy fel az eljegyzési gyűrű a lány ujjára?

Figyelt kérdés
Holnap este elutazunk nyaralni a barátnőmmel, és a nyaralás alatt tervezem megkérni a kezét. Mivel nem hord gyűrűket, tartok attól, hogy a gyűrű, amit vettem neki, nem lesz jó az ujjára. Ha ilyen előfordulna, elveszne a "varázs", amikor letérdelek elé? A gyűrűt ki tudjuk később cseréltetni, ezzel nem lesz gond, de nem szeretném, hogy rosszul élje meg ezt az eseményt. Mi a véleményetek?
jún. 25. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Altalaban nagyobbat szoktak venni mert azt be lehet vetetni.

De nem veszik el a varázs. Egy no manapság örul annak ha vki végre megkéri a kezét.

jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

"Egy no manapság örul annak ha vki végre megkéri a kezét."


Pont régen örültek ennek.

jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sem törne meg a varázs. Én nagyon örülnék neki. Úgy lennék vele,hogy az ékszerésznél tudunk javítani a méreten. Persze jobb ha lemérik a férfiak a nő ujját mondjuk alvás közben, mert akkor rögtön lehet hordani az igen után. De természetesen, a szándék a fontos és ezt értékelném elsősorban.
jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

"Egy no manapság örul annak ha vki végre megkéri a kezét."


Egy pasi örüljön, ha valaki hozzá akar menni.

jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Közösen kiválasztjuk és nincs ilyen gond.


Vagy ennyire nehéz egy KÖZÖS döntést együtt meghozni?


Persze, nagyon romantikus derült égből villámcsapásként megkérni, de... ne már. Felnőtt emberek vagytok.

jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akinek az a fontos, hogy ez az egyébként, felnőtt, közös döntés egy "romi" meglepi legyen, ott lehet, hogy "elveszik a varázs".
jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma történt meg a lánykérés, pont sikerült eltalálni a méretet, mindketten boldogok vagyunk! :)
tegnap 00:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Rám egy picit kicsi lett a gyűrű, pedig szegény (immár férjem) direkt kölcsönvett egy gyűrűmet titokban, amit lemértek az ékszerésznél, az alapján jónak kellett volna lennie a méretnek. Számomra ez nem rontotta el a varázst, nagyon boldog voltam. Csak az a pár hét telt nagyon lassan, amíg megcsinálták, mert nagyon szerettem volna már hordani :)
tegnap 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!