Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak a rivalizálás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a rivalizálás miatt csalódott, hogy nem kértem meg a kezét?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és a múltban már többször finoman célzott rá, hogy szeretné ha megkérném a kezét. (tervben van, talán még idén)

A huga 4 évvel fiatalabb, és a párjávál másfél év együttélés után eljegyezték egymást. Mikor közölték a hírt, akkor látszólag örült neki a barátnőm, és négyesben egy üveg borral "ünnepeltünk". Minden happy volt, aztán a hazaúton, mikor már csak kettesben voltunk azon hisztizett, hogy nem hiszi el, hogy még a huga is hamarabb megy férjhez nála.



jún. 21. 15:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Szarul esik neki, hogy 9 év után még gyűrűt se kapott nemhogy házasságban él (/gyermeke van). De azt nem értem hogyha azt akarja akkor mit keres még mindig melletted. Sőt azt se, hogy te miért vagy még vele. Nem akarod megkérni a kezét. Ne hülyítsd inkább szakíts. Amúgyis hiába kéred meg mindig puffogni fog érte, hogy miért nem korábban tetted meg. Nektek már annyi jó régóta.
jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolnám rivalizálásnak, csak érzi ő szerintem a lelke mélyén, hogy nem érzed azt, hogy ő lenne az igazi, és vannak olyan élethelyzetek, amik fájdalmasabban szembesítik ezzel.
jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor mindig az a reakcióm, hogy "és az ilyen pancsernek van nője, nekem meg nincs"

😅

Már bocsánat

jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Én értem miért vagytok még együtt ellenkezőleg az elsővel.


Mindketten kapcsolatfüggők vagytok, inkább el tologatjátok a f*stalicskát mint egyedülállóként élnétek egy darabig.


Legvégül majd kettőtök közül valamelyik megcsalja a másikat lehet több személlyel és később le is fog vele lépni.


Nagyon "szép" jövőtök lesz hiszen nagyon "szép" a jelenetek is. 😂

jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen jogos 9 év után a reakciója.

Bár az #1 kérdése is jogos, hogy mire vár...

Ha te akarnád, már megtetted volna.

Kár szédíteni.

(Tapasztalatból mondom, majdnem 10 éves kapcsolatom volt, közös gyerekkel, de nem... Mikor szakítottam vele /hozzáteszem, nem ezért/, állítólag pont arra készült... Hogy így volt-e, már nincs jelentősége.

Azóta mindketten házasok vagyunk, csak nyilván nem egymással.)

jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Még jócskán gyerekkorban kezdődött ez a szerelem, mindketten 16 évesek voltunk, és jelenleg 25 vagyunk. Szerintem annyira nem késtünk el...
jún. 21. 15:26
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

"(tervben van, talán még idén)"


Talán...5 év múlva? Hány évesek vagytok egyáltalán? Mert ha első kapcsolat és 25 évesek vagytok én megértelek, hogy várni akarsz ugyanis nem lesztek ti együtt örökké. Bár amúgy se mivelhogy nem te még mindig várnál míg ő te rád vár évek óta és mindig csak ígérgetni fogsz neki, de eszed ágában sincs eljegyezni.


Hagyjad őt elmenni, engedd el a kezeit. Nem vagytok egymáshoz valóak. Nem egyeneznek a céljaitok.

jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
17%

verseny mi más?

nem egyet láttam ilyet, hogy a tesvérénél hugánál jött a gyerek, hát ő sem maradhatott le, neki is kellett, esküvő gyerek minden, mert hát a másiknak is van neki is kell.

Sport van ebből nézz körül a világodban.

9 év és nem érzed, hogy ő az életed éretelme, csak vele élnél és senki mással?

most kényszerből megkéred a kezét?

nálunk is ilyen volt, és válás lett belőle ..

ha őszintén magadtól jönne ez az érzés az rendben van de hogy húzod idáig jelent valamit most is még beletetted a talán szót, én azt mondanám neked, hogy ennyi volt, ennyi idő után már réges régen tudni kellene, hogy még az életed végéig is és csakis vele érzés megvan-e?

jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
Na pont ezért kérdeztem. De akkor is érvényes amit írtam. Tégy pontot a kapcsolat végére. Nincsen értelme húzni az elkerülhetetlent...
jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%
Én egy év után eljegyezném a nőt, akit szeretek
jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!