Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak a rivalizálás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a rivalizálás miatt csalódott, hogy nem kértem meg a kezét?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és a múltban már többször finoman célzott rá, hogy szeretné ha megkérném a kezét. (tervben van, talán még idén)

A huga 4 évvel fiatalabb, és a párjávál másfél év együttélés után eljegyezték egymást. Mikor közölték a hírt, akkor látszólag örült neki a barátnőm, és négyesben egy üveg borral "ünnepeltünk". Minden happy volt, aztán a hazaúton, mikor már csak kettesben voltunk azon hisztizett, hogy nem hiszi el, hogy még a huga is hamarabb megy férjhez nála.



jún. 21. 15:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén megértem.9 év az rohadt sok! Ne gyere azzal, hogy kamaszok voltatok,mert azóta már rengeteg víz lefolyt a Dunán, érett felnőtt emberek vagytok ( elvileg). Az introvertált lét is csak olcsó kifogás.Létezik olyan esküvő is,ahol csak ti és a 2 tanú vagytok, nem kell világraszóló 100 fős 10+ milliós esküvőt tartani.
jún. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi eszed van? Nem rivalizálás, szimplán 9 éve a csajod és nincs semmi előrelépés nincs a kapcsolatotokban.

Engem a férjem fél év után kért meg, 1 évre rá házasodtunk össze.

Én pl Azon csodálkozom hogy még veled van. Sosem engedném egy pasinak sem, hogy így húzza az időmet, nem hogy 9 év, még a fele is sok egy szimpla pasim csajom kapcsolatban. Inkább keresnék 1 év után olyat aki komolyan vesz.

jún. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!