Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak a rivalizálás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a rivalizálás miatt csalódott, hogy nem kértem meg a kezét?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és a múltban már többször finoman célzott rá, hogy szeretné ha megkérném a kezét. (tervben van, talán még idén)

A huga 4 évvel fiatalabb, és a párjávál másfél év együttélés után eljegyezték egymást. Mikor közölték a hírt, akkor látszólag örült neki a barátnőm, és négyesben egy üveg borral "ünnepeltünk". Minden happy volt, aztán a hazaúton, mikor már csak kettesben voltunk azon hisztizett, hogy nem hiszi el, hogy még a huga is hamarabb megy férjhez nála.



jún. 21. 15:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit itt fontos kiemelni, az az, hogy a kérdező régóta tisztában van vele, hogy a barátnője szeretné, ha eljegyezné, és mégsem lépett ezügyben évekig, sőt még most is csak felületes módban beszél róla (talán idén).

Ez sokat elmond.

jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
*feltételes
jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Majd lepép mint az exem, ugyanígy viselkedtem annó mint te.
jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit szórakozol vele éveken át? Ha annyira akartad volna, már rég elvetted volna. Hülye kifogásokkal jössz itt ahelyett, hogy megmondanád a frankót. Remélem, otthagy téged a francba, már úgy is rég boldog lehetne mással.
jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? 9 éve váratod, nem tudom minek, ha el akarod amúgy jegyezni. Mindenben ennyire gyors vagy? Teknős voktál előző életedben. Csajod mérges, mert a húga hátrányból indult (1.5 év), mégis előbb ér nála révbe.

Aztán majd jön a megkérted a kezét, majd újabb 9 évet vársz az esküvőig... 👍

jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
94%
Rokonságomban van olyan, hogy 11 évig váratta a lányt. Akkor eljegyezte, de azóta sem házasodtak meg, eltelt az eljegyzés óta újabb 13 év.
jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem rivalizálás, szimplán azért fakadt ki neked, mert rohadtul elege van, hogy 9 év után még nem kérted meg a kezét. Mikor tudod, hogy ő akarná. Igazából a húga eljegyzése csak egy apropó volt arra, hogy a tudtodra adja hogy elege van a töketlenkedésedből.

Oké, nagyon fiatalon jöttetek össze, de már nem vagytok azok. Az sem szép, ahogy beszélsz róla, bárki "hisztizne" ha a faszija akkora málészájú lenne, hogy ennyi idö után még a tapsra vár. Nem kötelező 100 fős lagzit tartani ha csak ez az akadály.

Igazából te azt sem tudod mit akarsz, tervben van hogy megkéred, talán idén, talán nem, ugyan már. Gondolj bele az ő helyzetébe. Szertné tudni merre tart a kapcsolatotok, de mivel te magad sem tudod eldönteni mit akarsz, nyilván neki sem tudsz választ adni. Csak képzeled el, hogy te vagy az, aki nagyon vágyik valamire, valami hatalmas dologra, amit a párod adhatna meg neked. Évek óta vársz rá, ő meg nem hajlandó válaszolni, hogy mikor adja meg neked (megadja-e egyáltalán valaha). Jobb esetben egy eljegyzés ma már pont ezért nem úgy néz ki, hogy a faszi gondol egyet és a semmiből letérdel, hanem kommunkilának a felek, beszélnek róla ki mit akar és mikor. Ez egy komoly döntés, mindkét félnek ugyanolyan beleszólása van, nem csak a pasinak. Persze, a lánykéres szép jelképes gesztus ha valaki szereti az ilyesmit, de azért a mai világban ez már nem szokott olyan bazi nagy meglepetés lenni a nőnek, inkább egy közösen meghozott döntés. Úgyhogy kezdjetek el beszélgetni. Mondjuk úgy nehéz lesz, ha annyira lenézed a saját csajodat, hogy a gondolatait hisztinek, az érzéseit meg rivalizálásnak nevezed. Minek vagy vele ha ennyire idegesít?

jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
9%

"elege van, hogy 9 év után még nem kérted meg a kezét. "


15 évesen ismerkedtek meg. Semmiről nincsenek lekesve

A testvére rohan inkább előre. Minek házasodni 21-22 évesen? Aztán harminc éves korára elvált lesz.

jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam. És? Most már nem 15 évesek. 25 az pont ideális házasodni. Ha a nő pl gyereket akar, akkor igazából de, kicsit el van késve ha mondjuk a faszi kitalálja hogy ő mégsem vele képzeli el az életét (a leírás alapján simán benne van a pakliban). Én 19 évesen ismertem meg a férjemet, 25 évesen házasodtam, 26 évesen szültem. Nem olyan fiatal kor ez már.

A testvére tényleg rohan, de az a kérdés szempontjából tök mindegy. Aki 25 évesen 9 év után nem tudja eldönteni hogy mit akar, az ne húzza a másik idejét. Mindenki azt hiszi bazira ráér, de az igazság az, hogy a 25-től nincs messze a 30, rohannak el az évek. Márpedig ez egy nőnek rohadtul nem mindegy, ha vágyik gyerekre.

jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Tervben van, talán!!! még idén.


Magyarul hitegeted 9 éve, és tovább. Én már rég kidobtalak volna, és keresek olyan pasit, aki akar házasságot és gyereket.

jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!