Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a másik nő többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a másik nő többet jelent neki?

Figyelt kérdés
Az említett nővel előttem már “találkozgattak” egy ideje, nyilvánosan csókolóztak, néhányan azt hitték, hogy ők egy pár, de nem voltak együtt sosem. Aztán jöttem én, ők megszakították a kapcsolatot, mert azt mondta, tőle nem akar semmit, velem akar lenni. És mi már majdnem össze is jöttünk volna, amikor mondta, hogy mégsem fog menni részéről. De mondta, hogy nagyon fontos vagyok neki, csak most nem áll készen erre. Azóta egyszer találkoztunk este egy bárban, ahova egyetemisták szoktunk járni. Ott volt sok csoporttárs, egy nagy asztalhoz ültünk le, ő is odaült, nem volt olyan messze tőlem és mivel tök jóban váltunk el, és rengeteg dolgot megosztottunk egymással és azt mondta, hogy sokat jelentek neki, mint ember is, gondoltam azért pár szót beszélhetünk. Ehhez képest egyszercsak felállt és átült egy másik asztalhoz, ahol ott volt a nő akivel előttem találkozgatott. És tőlem alig pár méterre kettesben beszélgettek.

2023. jan. 5. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű igen. De ezen felesleges gondolkozni szerintem.
2023. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jan. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelmű vagy neked nem? Hazudni azt tud
2023. jan. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
A gerinc hiányzik belőle, belőled meg a logika és őszinteség önmagaddal szemben. Fura párosítás.
2023. jan. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

ja persze, elmondta a bla bla szöveget mint mindenki más...


elcseszhetsz nyugodtan fél évet vagy 1 évet is azzal, hogy ábrándozol meg vársz rá, hátha, vagy továbblépsz, nekem mindegy.

2023. jan. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Tipikus ferfi.
2023. jan. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!