Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan, hogy párkapcsolatban annyira megtetszett nektek egy másik nő, hogy ha szinglik lettetek volna, akkor azonnal léptek?

Figyelt kérdés
Kívül és belül is az idealotok. Nagy köztetek az osszhang. Ha a nő is akarna tőletek valamit, szakítanatok?

2022. nov. 16. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben nem dobnák el a biztosat az új bizonytalanért. Ha viszont alapból fél lábbal kint volt már abból a kapcsolatból, akkor úgy gondolom, hogy ilyen esetben szakítana.
2022. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
A szerelmes férfi dobna, felégetne mindent. Ha nem tart annyira fontosnak, akkor nem válik, nem szakít csak flörtölget, használ téged, magyarul talonban tart.
2022. nov. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen, volt ilyen. Ha szingli lettem volna, azonnal léptem volna. Minden passzolt volna. De nem vagyok szingli, és ő sem az, és mivel túl sok lett volna a sérült, így nem léptünk. Csak félre, egy kicsit...
2022. nov. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!