Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom az utóbbi időben sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az utóbbi időben sok pénzt költ rám, ruhákat vesz nekem, mindig próbál kedveskedni valamivel.Már 5 éve együtt vagyunk, esetleg lehet ez arra utaló jel, hogy nemsokára meg fogja kérni a kezem?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, hogy már nem egyszer jött fel a házasság téma, tudom, hogy valamikor el fog venni, de lehet ezt csak én gondolom most túl... Mégis feltűnő, mert eddig csak szülinapra, karácsonyra, Valentin napra vett ajándékot, persze akkor sem volt fösvény, de ez most más.

Talán nem illik össze a kettő de nekem ez jutott eszembe, mit gondoltok, lehet ez egy opció?



jún. 19. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ne legyen igazam, de szerintem túlgondolod. Én 9 éve áltatom magam azzal, hogy egyszer megkéri a kezem, és mindannyiszor csalódtam, mikor erre utaló jeleket láttam a háttérben. Sebaj, ettől meg szeretem, és boldogok vagyunk.
jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ez a hirtelen túlzott kedveskedés, ajándékkal elhazmozás inkább a megcsalás jele szokott lenni. 😃
jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet emelték a fizuját csak nem akarja megosztani az infot
jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt minden különösebb dolog nélkül megteszem. A fizum több, mint duplája lett az eddiginek, kicsit élvezzük a dolgot. Élvezd te is!


F

jún. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 papucs pasi ***** válasza:
100%

Elképzelhető de az is lehet csak kedveskedni akar is neked.

Vannak ám még figyelmes férfiak.

jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!