Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most hogy is van ez? Gyűrűkérdés

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy is van ez? Gyűrűkérdés

Figyelt kérdés

szóval.világ életemben nem értettem ezt az eljegyzési gyűrű dolgot. ilyenkor kell két egyforma gyűrű?de azt együtt kéne kiválasztani, nem?és akkor hogy lesz a lánynak meglepetés az eljegyzés, ha előtte megveszik a gyűrűket? én úgy gondoltam eddig, hogy eljegyzésnél a fiú vesz egy bármilyen(nem karika) szép gyűrűt, majd az esküvőn felveszik a jegygyűrűt. de olyankor is szokott egyforma gyűrű lenni az ujjukon, mikor még csak jegyesek. itt páran azt írták, hogy az eljegyzési gyűrűnek nem kell aranynak lennie meg stb., mert nem az a végleges...akkor ez hogy van??nem értem:S


remélem értitek, mit akarok kérdezni:S

bocsi,kicsit hosszú lett, de remélem valaki felvilágosít


2010. okt. 21. 14:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

17:33


Itt felkacagtam..de nem kinevettelek, hanem azon nevettem,hogy mennyire különbözünk mi emberek! :)


Engem meglepi gyűrűvel jegyeztek el és rólam tudni kell, hogy nekem ajándékot venni nagyon nehéz! Mindig megszoktam mondani ünnepekkor is, hogy minek örülnék,minthogy vegyenek valamit ami nagyon nem tetszik vagy számomra használhatatlan. Na, a meglepetés gyűrű nem volt ronda, de nem éreztem az enyémnek és én a gyűrűmet egy életen át akartam hordani, és gyönyörködni benne..Na, szinte rosszul lettem a gondolattól, hogy mit csináljak a nekem nem tetsző gyűrűvel :( Majd úgy döntöttem bevallom.. Vőlegényem megdöbbent, be is vallotta, hogy kicsit rosszul esik neki, de felnőtt volt és úriember, ugyanis belátta, hogy ha már gyűrűt ajándékoz, az nekem tetszen és őszintén szeressem hordani, így az elsőt becseréltük és együtt néztünk nekem új gyűrűt! Kb a 7-ik boltban rá is leltem :)

(A körülmények úgy hozták,hogy végül nála hagytam, de egy évig akkor is az enyém volt a Drágaszág! :) )

2010. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!