Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan tegyem túl magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt Párommal (együtt is élünk 4 éve). Én szeretném, ha lenne eljegyzés, majd 1 vagy 2 év múlva esküvő, majd utána gyerekek. Ő viszont úgy gondolja, hogy a házasság "csak egy papír". /A kapcsolatunk elején már 2-szer vagy 3-szor megkérdezte, hogy leszek-e a felesége, (de gyűrű nélkül) amire persze igennel válaszoltam. Azóta szóba került az is, hogy kiket hívunk majd meg az esküvőnkre, meg hogy majd ha gyerekünk lesz, akkor hogy fogjuk nevelni, meg ilyesmik. Ezért nem értem, hogy miért mondja azt, hogy "az csak egy papír"./ Elhagyni nem akarom, mert szerelmes vagyok belé.


Eddig nem foglalkoztam az eljegyzés gondolatával, de idén, akárhová nézek, mindenhol az eljegyzés-esküvő a téma. Idén voltunk 2 esküvőn is; a tv-ben, újságokban is mindehol az eljegyzést-esküvőt mutogatják.

Hogyan tegyem túl magam lelkileg, hogy én nem mostanában leszek menyasszony? Van valami jó ötletetek? Előre is köszi!


25/L


2010. okt. 11. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Teljesen meg tudlak érteni. az én párom 31 éves, 3 éve élünk együtt, mi is ugyanígy beszélgetünk, de ő szeretne elvenni, csak mi annyi hátrányban vagyunk, hogy nekünk még nincs saját lakás, kocsi, stb. :(
2010. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tegnap 17:08-nak:


Az az igazság, hogy pontosan tudja, hogy mi a "sorrend" számomra (eljegyzés, 1v.2 év múlva házasság, majd 1v.2 éven belül gyermek), mert ezt már mind megbeszéltük, többször is. De még is az volt a reakciója, hogy "az csak egy papír", meg hogy mi változna attól, hogy házasok lennénk.


Ezért kérném a tanácsaitokat, hogy hogyan lehet ezt lelkileg megemészteni; hogyan tehetném túl magam ezen a dolgon?

2010. okt. 13. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!