Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok! Ti is várjátok már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti is várjátok már az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Én nagyon várom.

Tegnap voltunk az árkádban, bementem egy ékszerboltba, mert úgy húzott oda a szemem mint egy mágnes,és a párom rögtön odaállt mellém, h na melyik tetszik?

Megfordult a fejemben, h azért kérdezi...

Nem nyaggatom vele meg semmi, csak én már nagyon várom:)


21/L 27/F


2010. szept. 27. 11:28
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ezzel tökéletesen egyetértek.
2010. szept. 27. 21:34
 22/29 anonim ***** válasza:
Én nem. Nagyon szeretem a kedvesem, de ő sürgeti az eljegyzést, nekem nem fontosak ezek a formaságok, meg a szép gyűrű, amivel lehet villogni a barátnők előtt. Enélkül is tudom, hogy szeretjük egymást, összetartozunk, esküvőt, családot szeretnénk. Karácsonykor tervezi megkérni a kezem, természetesen örülök neki, mert tudom, hogy neki fontos, de ennél többet nekem nem jelent. Az esküvő igen, de az eljegyzés még nem végleges, azt sokan játéknak tekintik.
2010. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy régebben max. 1 év lehetett az eljegyzés, mert a házassági szándékot jelentette és a házasságra készülés időszakát. Ma már nem gond, ha 10 évig élnek eljegyzettként, vagy egy lányt 10-en is eljegyezhetnek, mert felbontja, aztán a következő is eljegyzi, azt is felbontja, hiszen nem jelent semmit. Ez kb. olyan, mint úgy indulni neki a házasságnak, hogy "ha nem jön be, akkor elválunk, semmi baj". Sok ilyen házasságot látok, ahol az első nehézségnél rohannak válni, mert nem a problémák megbeszélése, megoldása a lényeg, hanem hogy mindig minden könnyű, egyszerű, rózsaszín legyen és amikor gond van, akkor már nem kell a másik, el lehet dobni mint egy cipőt, mert majd lesz másik, amelyik jobb.
2010. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan barátom, aki megkérte a kezem, írt egy kis szöveget, hogy írjam alá :)(együtt jóban rosszban, holtomiglan, akarom e, stb ilyesmiket)

ő rajta totál lehetett látni, hogy én vagyok a mindene, nem is aggódtam, hogy mikor vesz gyűrűt, vagy ilyesmi

a mostani barátom, meg ígérget mindent, közben más csajokkal beszélget akármikor ha az utcán ismerős csajt lát...ő nála már aggódok mit akar tőlem....

ezzel annyit akartam ha egy srácnak őszinték az érzelmei, az teljesen leolvasható róla, és az ő párjának nem is kell így rágódnia el fog venni, vagy nem...

2010. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
:) Én is várom. Szerintem az esküvő után kezdődik el az igazi nagybetűs É L E T
2010. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

én nem várom,szeretek kötöttségtől mentesen élni. Van barátom pár éve,de enélkül is jól megvagyunk. :)

28/L

2010. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársam kezét a 18 születésnapján kérte meg a barátja.

Én már közeledek a 20-hoz, eljátszadoztunk a gondolattal, hogy majd egyszer, valamikor..Mint a legtöbb lány, én is várom, de nem siettetem. Boldogok vagyunk, amikor csak lehet, együtt vagyunk és tudatosan készülünk az összeköltözésre. Az eljegyzés meg majd jön, amikor jönnie kell:)

2010. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Már nagyon várom az eljegyzést, össze is költöztünk másfél hónapja és nagyon boldogok vagyunk, a baba projektre is rá álltunk :-)
2010. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

én is nagyon várom, és ugyan az a véleményem mint neked Kérdező,mi 4éve vagyunk együtt és azért 4év után hogyan hív,a csajom,vagy a menyasszonyom! Ez egy szándék és én még nem szeretnék esküvőt,csak egy gesztust hogy akar,akarjon majd az ő feleségének,hogy komoly szándékai vannak.És sosem voltam olyan tipus hogy fűvel fával,mindig a tartós kapcsolatra pályáztam,ami most van és minden tökéletes és szerintem ebben nincs semmi gáz,sem elítélendő ha valaki egy idő után már vágyik eggyel följebb lévő státuszra a pai szemében hamár rengeteg energiát és időt beleölt a kapcsolatba.Mert egy 4éves,vagy több éves kapcs sem magától tart amióta tart..És igen várom,nagyon várom!! :))

22L

2011. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!