Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok! Ti is várjátok már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti is várjátok már az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Én nagyon várom.

Tegnap voltunk az árkádban, bementem egy ékszerboltba, mert úgy húzott oda a szemem mint egy mágnes,és a párom rögtön odaállt mellém, h na melyik tetszik?

Megfordult a fejemben, h azért kérdezi...

Nem nyaggatom vele meg semmi, csak én már nagyon várom:)


21/L 27/F


2010. szept. 27. 11:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Az eljegyzés nem "gesztus", hanem a házassági szándék bejelentése, maradjunk ennyiben. Amíg neked csak gesztus, ami nem jár kötelezettséggel, vagyis nem jelent semmit, csak egy csillogó gyűrűt meg dicsekvést, hogy menyasszony vagy, addig totálisan éretlen vagy az egészre.
2010. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom kérdező, de az utolsónak tényleg igaza van.

A lánykérés nemcsak gesztus, az már egy komoly szándéknyilatkozat, ami után még valóban lehet várni az esküvővel.

Amíg "csak" gesztusnak érzed, tényleg nem értél még meg rá.

2010. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
en is nagyon varom mar. baratom annyit arult el,hogy valoszinuleg 2012 nyaran eskuvo lesz, az eljegyzes pedig jovo evben valamikor,de megnyugtatott,h nyaron mar a kezemen lesz a gyuru, es az eljegyzes pedig vasarnapra esik. en aprils 24.-re tippelek,mivel akkor lesz evfordulonk. 20L
2010. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

az én párom is mondott ilyeneket

feleségem leszel

gyereket akarok tőled

hm

és még mindig nincs gyűrű

2010. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Az eljegyzés sokkal több gesztusnál, ha csak gesztus lenne, akkor mindegy lenne, hogy kivel, de nekem nem mindegy. Első voltam, és örülj annak, hogy te együtt lehetsz azzal, akit mindenkinél jobban szeretsz, nekem erre még várni kell.
2010. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Szerintem is már csak egy szép gesztus. Régen ennek hagyománya volt és komoly kötelezettséggel jár, ma már nem. Nyilván a felek kölcsönösen tisztelik egymást és nekik van jelentősége, de jogi értelemben már nem lényeg. Én is nagyon vártam, 2009-ben volt, Valentin napon. A lányok többségének szerintem is nagy álma ez, és elég szomorú, hogy van olyan ember aki azt hiszi, hogy ez csak egy gyűrűről szól...
2010. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok és nemsokára megkérem a barátnőm kezét :)

én 20 ő 18. 3 éve együtt vagyunk és remélem még sokáig fog tartani :) már megvettem a gyűrűt de még nem tudom mikor jön el a pillanat, mindent alaposan kiakarok dolgozni :D

2010. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem érttem azt hogy 21évesen ne mmondanak neked semmit??

Én mondok 20évesen!!

HAJRÁÁÁ!!!!!


Mi közel 3 éve vagyunk együtt,2.5éve együtt élünk!

A kisérő gyűrűt már megkaptam márcsak a karikára várok,hogy rajta így gyűrű legyen:)

Manapság tapasztalataim szerint jön vissza a fiatalon házasodjunk,és vállaljunk gyereket!

Ez miért baj?Ha az én körülményeim engednék,már én is szülnék!

Ki kell ismerni a másikat, ha tudtok együtt élni, megértitek egymást miért ne,tök mindegy,hogy 21 vagy 30!!

2010. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Szerintem meg maradjunk annyiban, hogy mindenkinek azt jelenti az eljegyzés, amit jelent.

Számomra nem azt jelenti, h jövőhéten esküvő, hanem azt, hogy tudatni akarja a férfi ,hogy komoly szándékai vannak velem.

Az eljegyzés nem biztosíték az esküvőre.

És nem a kérdésre válaszoltál, szóval menjél szépen máshova vitatkozni.

Szép estét.

2010. szept. 27. 21:15
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy várom, de először férfi kell hozzá. Abban az esetben nem fogadnám el a gyűrűt, ha csak divateljegyzés lenne. Ha megkéri a kezem, az jelentse azt, hogy elkezdhetem tervezni az esküvőt, mert szándékában áll feleségül venni. Ha csak simán eljegyez, mert ez tök menő manapság, akkor tartsa meg a gyűrűjét, nem 16 éves kamaszlány vagyok, aki elolvad az ilyesmitől és sima gyűrűt magam is tudok venni.
2010. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!