Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok! Ti is várjátok már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti is várjátok már az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Én nagyon várom.

Tegnap voltunk az árkádban, bementem egy ékszerboltba, mert úgy húzott oda a szemem mint egy mágnes,és a párom rögtön odaállt mellém, h na melyik tetszik?

Megfordult a fejemben, h azért kérdezi...

Nem nyaggatom vele meg semmi, csak én már nagyon várom:)


21/L 27/F


2010. szept. 27. 11:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én azt várom, hogy aki el akart jegyezni, az legyen újból bátor, és vegye fel a kesztyűt azokkal szemben, akik bántották és akik miatt nem mer még szóba állni se velem.
2010. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Hogyne várnám! :)

Szerintem minden nő egyik legnagyobb vágya az eljegyzés (pár kivételtől eltekintve).

Én több mint 3 éve vagyok együtt a párommal és gimiben ismerkedtünk meg. Először 18 évesen vetette fel a gondolatot, aztán megbeszéltük, hogy még korai lenne, mert még nagyon fiatalok vagyunk és vár ránk 3 év távkapcsolat. Ebből már 1 letelt és még van 2...mostmár nekem jár folyton azon az eszem, mindig megnézegetjük a jegygyűrűket a kirakatokban,már pontosan tudja, milyent szeretnék (kicsi apró köves, vékony, nagyon szerény)...a nyáron voltunk a tengeren és folyton azon agyaltam, hogy hátha :)) de nem... és beszéltünk róla, azt mondta már tudja hol kéri meg a kezem és mikor...annyit árult el, hogy nem idén lesz és nem jövőben...:-S na de kivárjuk ::D


jó várakozást Neked:)

2o-L

2010. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Én is imádom a csillogó ékszereket, 12 éves korom óta csorog a nyálam minden ékszer üzlet előtt, és megfogadtam, hogy ha felnövök, majd sokat dolgozok, mint Anyu, és majd veszek magamnak sok-sok csillogót! És sikerült! Nem kell ehhez lánykérés.

Halálosan rettegek, hogy olyanba szeretek bele, aki házasságpárti, mert akkor ugye szakítanunk kell, hogy ő is elvegyen valakit, akit szeret, és én is boldogan éljek.

23/L

2010. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
11%
úgy látszik,hogy én kivétel vagyok.mi már 9 éve vagyunk együtt és nem akarunk összeházasodni.még a kapcsolatunk elején sokszor megbeszéltük,hogy ilyen-olyan esküvő lesz,stb...,aztán rájöttünk,hogy vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is.nagy nehezen végre saját lakáshoz jutottunk,felújítottuk.most sem akarunk esküvőt.mi úgy gondoljuk,hogy az csak egy papír és semmi nem fog változni... de mindig csodálattal nézzük,ha a családból valaki férjhez megy,vagy megnősül:o)
2010. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
én akkor várom majd, ha a-Z-ig kiismertem a páromat minden élethelyzetben számíthatok rá, és soha nem várok így csalódást
2010. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

az utolsónak:


4 évig voltam együtt egy olyan emberrel, akit azt hiszem zig ismertem, ahogy te mondanád, és mégis csalódást okozott.

erről ennyit.

2010. szept. 27. 11:47
 7/29 anonim ***** válasza:

11:43-as vagyok

én nem azt írtam, hogy nem okoz csalódást

hanem: nem várok csalódást

ez azt jelenti, hogy megbízok benne 100%-ig

amúgy ami a csalódásokat illeti, még magunknak is okozunk....mindenki változik, de mi is.

2010. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Látod, a 4 év sem volt elég... 21 évesen? Nem is mondok semmit.
2010. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ne is mondjál,főleg ha nem a kérdésre válaszolsz!!! :):)
2010. szept. 27. 12:00
 10/29 A kérdező kommentje:

Különben meg nincs korhoz kötve az eljegyzés, az csak egy gesztus, és semmilyen kötelezettséggel nem jár.

Hogy jön ide ,h én hány éves vagyok?

2010. szept. 27. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!