Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rosszul sikerült az eljegyzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul sikerült az eljegyzés. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jól megvoltunk a kedvesemmel, kivel már 3 éve jártunk (ő 23, én 24 vagyok), harmónikusan éltünk, alig-alig volt vita köztünk, úgy éreztem, hogy itt az ideje megkérni a kezét. 1 hete sort is kerítettem rá. Kb. 1 percig nézett rám rémült tekintettel, majd azt mondta, hogy nem. Pár másodperc múlva pedig mondta, hogy most mennie kell és elviharzott. Azóta nem beszéltem vele, mert akárhányszor hívom vagy kinyom, vagy nem veszi fel a telefont. A húgával beszéltem, tőlem tudta meg, hogy el akartam jegyezni és azt mondja, ezen a héten furcsán viselkedett, alig beszélt a családdal, alig eszik és magába van zárkózva. A munkahelyén is csöndes lett.


Mi lehet vele vajon vele? Aggódok miatta és a kapcsolatunk jövője miatt is.

Másnál is előfordult már ez?


2010. aug. 8. 16:49
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Már boldog házasságban élek a #39-es hozzászólásban említett hölggyel és van egy kislányunk is. Az exem kiköltözött külföldre jó pár éve, nem tartjuk a kapcsolatot.
2019. júl. 14. 15:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!