Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rosszul sikerült az eljegyzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul sikerült az eljegyzés. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jól megvoltunk a kedvesemmel, kivel már 3 éve jártunk (ő 23, én 24 vagyok), harmónikusan éltünk, alig-alig volt vita köztünk, úgy éreztem, hogy itt az ideje megkérni a kezét. 1 hete sort is kerítettem rá. Kb. 1 percig nézett rám rémült tekintettel, majd azt mondta, hogy nem. Pár másodperc múlva pedig mondta, hogy most mennie kell és elviharzott. Azóta nem beszéltem vele, mert akárhányszor hívom vagy kinyom, vagy nem veszi fel a telefont. A húgával beszéltem, tőlem tudta meg, hogy el akartam jegyezni és azt mondja, ezen a héten furcsán viselkedett, alig beszélt a családdal, alig eszik és magába van zárkózva. A munkahelyén is csöndes lett.


Mi lehet vele vajon vele? Aggódok miatta és a kapcsolatunk jövője miatt is.

Másnál is előfordult már ez?


2010. aug. 8. 16:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
75%

Én 23 évesen mentem férjhez. Ez a kiélős duma oltári nagy baromság. Itt az a kérdés, hogy szeret-e vagy sem. Ha még korainak tartja, miért nem mondja el?

Azért az durva hogy nem lehet vele kommunikálni.... Valami lehet a háttérben....

2010. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
31%
én soha nem mennék férjhez pl.lehet,hogy a lány sem tervezi
2010. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
45%
Ez a csaj nem érdemel meg téged...
2010. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nagyon csúnya és nem szép dolog amit most játszik veled. A problémák elől nem elfutni kellene, hanem megbeszélni. Én nőként mondom, hogy a te helyedben írnék neki egy olyan mailt amiben szépen leírnám a véleményemet a viselkedéséről, és hogy nem képes a szemedbe mondani mi a gond. Ne haragudj, de az hogy még te állsz készenlétben és epekedsz utána, amikor ő volt bunkó, ez már megint milyen. Te mindent megtettél, innentől kezdve, várd amíg ő jelentkezik, de ha ennyire nem érdekled hogy szóba álljon veled, meg se érdemel.
2010. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
93%

Igazándiból ez egy KÉRÉS volt, nem KÖTELESSÉG. Nem értem, miért reagált rá így. Elmondhatná már egy hét tuán, hogy nem szeret vagy most elbizonytalanadott, de büszke lehetne, hogy valaki VELE gondolja ilyen komolyan! És az eljegyzés elfogadása nem jelenti rögtön azt, hogy uzsgyi az anykönyvvezetőhöz.

23 évesen nem korai se az eljegyzés, se a házasság. Persze AHÁNYAN vagyunk ANNYI VÉLEMÉNY!

De azért mondd meg Neki, hogy mondja el mi a baja Veled vagy egyáltalán Veled van-e a baja. Ha nem akar látni többet nem lát, de mondja el!!!

2010. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
74%

Nem volt semmi rossz előzménye ennek a lánykérésnek?


Csak azért kérdezem, mert volt egy pasim akivel a kapcsolatunk már eléggé a végét járta. És mikor mondtam neki, hogy én ennek véget akarok vetni, akkor ő pár nap múlva a névnapomon megkérte a kezemet.

Na én akkor reagáltam körülbelül így ahogy most a te barátnőd.

2010. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Semmi rossz dolog nem volt előtte, mondom teljesen jól megvoltunk, nem hallgattuk el a másik elől a bánatunkat és mindent meg tudtunk beszélni.
2010. aug. 8. 17:39
 18/41 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Sajnálom! :( Elhiszem, hogy nagyon rossz neked. Ahogy elolvastam a történetet, nekem az ugrott be, hogy lehet épp szakítani akart veled, mert valami olyan dolog történt vagy már nem szeretett. Ezt lehet, hogy te nem vetted észre, de magában már őrlődött. És most, hogy szembesült azzal, hogy te komolyabban gondolod a kapcsolatotokat, megijedt és nem tudja hogyan mondja meg. Nekem rögtön ez jött le :( De ne legyen igazam!

20/L

2010. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen személyesen beszélj vele, nehogy az legyen, hogy nem mersz vele beszélni. Kérdezd meg, hogy túl korai volt-e neki. De mindenképpen érdeklődj felőle, mert így sosem tudod meg az igazi okot.
2010. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
78%
azért majd írd meg mi lett. Remélem rendbe jönnek a dolgok köztetek!
2010. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!