Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rosszul sikerült az eljegyzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul sikerült az eljegyzés. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jól megvoltunk a kedvesemmel, kivel már 3 éve jártunk (ő 23, én 24 vagyok), harmónikusan éltünk, alig-alig volt vita köztünk, úgy éreztem, hogy itt az ideje megkérni a kezét. 1 hete sort is kerítettem rá. Kb. 1 percig nézett rám rémült tekintettel, majd azt mondta, hogy nem. Pár másodperc múlva pedig mondta, hogy most mennie kell és elviharzott. Azóta nem beszéltem vele, mert akárhányszor hívom vagy kinyom, vagy nem veszi fel a telefont. A húgával beszéltem, tőlem tudta meg, hogy el akartam jegyezni és azt mondja, ezen a héten furcsán viselkedett, alig beszélt a családdal, alig eszik és magába van zárkózva. A munkahelyén is csöndes lett.


Mi lehet vele vajon vele? Aggódok miatta és a kapcsolatunk jövője miatt is.

Másnál is előfordult már ez?


2010. aug. 8. 16:49
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
80%
menj el hozzá, és addig ne gyere el, amíg nem ad magyarázatot. tartozik neked ennyivel 3 év után!
2010. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem igenis kell aggódnod. Nem akar a feleséged lenni, nem szeret. Készülj fel rá, hogy vége lesz. Sajnálom.
2010. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
80%
22,31 vagyok, bocsánat, rosszul fogalmaztam. Nem igaz, hogy nem szeret. Csak nem szeret ELÉGGÉ ahhoz, hogy a feleséged legyen.
2010. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

nemtudom mi baja lehet..

csak eljegyzés ez még.. az esküvő lehet évek mulva is..


ez nem korrekt viselkedés...

2010. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
57%

De megkérdezted valaha tőle,hogy akar-e egyáltalán férjhez menni?

Mert az oké,hogy minden rendben volt eddig,de nem biztos,hogy ő tervez ilyet valaha is az életben.Én nem tervezek,le is pontoztak érte.....

2010. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Magyarázd meg neki hogy miért gondoltad azt hogy ideje komolyabbra helyezni a kapcsolatotokat de ha ő nem akarja ezt a fajta kötöttséget akkor vártok még vele, ami nem baj. Csak te úgy érezted hogy ő az a nő akit te annyira szeretsz. Mondd meg neki hogy nem baj ha még nem akarja. Türelmes vagy.

Remélem azért nem válaszoltál már 2 napja mert kibékültetek!! Kíváncsi vagyok az eredményre, írj légyszi a fejleményekről.

Nyugi! Ha eddig nem volt baj, akkor ezután is megoldjátok valahogy!:)

2010. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Nem gondolta komolyan ezt a kapcsolatot, nem szeretett igazán, csak arra kellettél neki, hogy legyen valakije, de nem akarja veled leélni az életét, így gyáván behúzódott a kis vackába, a szégyen miatt, hogy nem akar hozzád menni.

Felejsd el, egy ilyen srácnak jobb hölgy illik.

2010. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

úristen..hát én tátott szájjal olvastam végig a kérdést is és a kommenteket is. Azt hittem a nők örülnek ha végre valaki vele akarja leélni az életét, erre elkezd hisztizni, és kegyet gyakorol azzal hogy semmi életjelet nem ad magáról?Köztünk maradjon én úgy a fejéhez vágnám az összes dolgot amit itt leírtak a kedves válaszolók mint annak a rendje.

Nagyon gyerekesen viselkedik, a 9évesek rohannak el se szó se beszéd ha valami olyat tesznek.Másrészt pedig ez nem kötelező program volt, hanem megtiszteltetés hogy van olyan aki el akarja venni...

Majd írd meg kérlek hogy mi történt, nagyon kiváncsi vagyok én is, mert mióta élek ilyenről (ilyen szinten) még nem hallottam!

19/L

2010. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Megmagyarázta a menyasszonyjelölted mi volt a baja Veled?
2010. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Még nincs felkészülve a menyasszonyi létre, se az esküvőre. Egyáltalán nem gondolta volna rólam, hogy megkérem, ez váratlanul érte és megijedt.

Azt mondta, felejtsük el azt az estét és folytassuk úgy, mint ha meg se történt volna és tartsunk egy kis szünetet.

2010. aug. 22. 18:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!