Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rosszul sikerült az eljegyzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul sikerült az eljegyzés. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jól megvoltunk a kedvesemmel, kivel már 3 éve jártunk (ő 23, én 24 vagyok), harmónikusan éltünk, alig-alig volt vita köztünk, úgy éreztem, hogy itt az ideje megkérni a kezét. 1 hete sort is kerítettem rá. Kb. 1 percig nézett rám rémült tekintettel, majd azt mondta, hogy nem. Pár másodperc múlva pedig mondta, hogy most mennie kell és elviharzott. Azóta nem beszéltem vele, mert akárhányszor hívom vagy kinyom, vagy nem veszi fel a telefont. A húgával beszéltem, tőlem tudta meg, hogy el akartam jegyezni és azt mondja, ezen a héten furcsán viselkedett, alig beszélt a családdal, alig eszik és magába van zárkózva. A munkahelyén is csöndes lett.


Mi lehet vele vajon vele? Aggódok miatta és a kapcsolatunk jövője miatt is.

Másnál is előfordult már ez?


2010. aug. 8. 16:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%
Gondolkodóba esett!
2010. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
21%
23 évesen hülye lenne igent mondani,még nem is élt.......
2010. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

megijedt biztos...

menj el hozzájuk vagy írj neki e-mailt, nyugtasd meg, hogy semmi baj, de legyen korrekt, s mondja el, hogy mi zajlik most benne, mi tudsz esetleg segíteni

muszáj beszélnetek

vagy puhatolózz a húgánál, barátnőinél

2010. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Már voltam náluk, nem akar velem beszélni, e-mailt is írtam neki, üzenetem is a húgával, de semmi :(
2010. aug. 8. 16:57
 5/41 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj, lehet, hogy csak szeretné alaposan meggondolni,a mi persze nem is árt. :) Remélem minden rendben lesz. :D Mi fiatalabban vagyunk, most lesz az esküvőnk, van is pánik rendesen, de életem legszebb napja volt, amikor megkérte a kezemet a nagy Ő. Lehet, h. nála is "pánik" van. Adj neki időt.
2010. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Aha, rendben. Csak közben én is idegeskedek, hogy mi lehet vele, a 3 év alatt nem volt még olyan, hogy 1 hétig ne beszéltünk, találkoztunk volna.
2010. aug. 8. 17:01
 7/41 anonim ***** válasza:
43%
Okosabb,ha elfelejted ezt a kapcsolatot! Nem szeret igazán,és csak "élni" akart veled! Ha szeretne,és veled akarna élni,akkor nem viselkedne így. Normális nő nem ijed meg a lánykéréstől! Nem akar kötöttséget,hanem ahogy írták, kiakarja élni magát. Ilyen nőből soha nem lesz sem jó feleség,sem jó anya!
2010. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

adj egy kis időt neki,

olykor egy sms-sel tudathatod vele, hogy gondolsz rá, nem haragszol rá, kíváncsi vagy rá...

fel a fejjel!

2010. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
60%

"Ilyen nőből soha nem lesz sem jó feleség,sem jó anya!"


Te hülye vagy?

Azért miért nem lehetne jó feleség,mert nem akar 23 évesen férjhez menni?Van,aki 40 évesen szül és jó anya

isten barma.....

2010. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
36%
Én egyetértek azzal, hogy nem normál reakció, ha valaki elmenekül. Nem nekem írtad, de Isten jobb helyeken nagy betű...
2010. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!