Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem durva, hogy még 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem durva, hogy még 2 hónapja se ismerem, még kevesebb, hogy járunk, megis a héten hozzáköltözök?

Figyelt kérdés
Én 23/N vagyok, ő 22/F. Kényszerű okai vannak, mert ha nem cuccolok hozzá, haza kell mennem Magyarországra, ergo frissiben ér véget a kapcsolat. Saját lakása van, felesbe fizetem majd a rezsit meg mindent.
2019. jún. 3. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.

Őszintén, most milyen választ vársz tőlünk? Nem vagyunk se az anyád, se az apád.

És mi van, ha haza kell költöznöd?

Ha a két fél egymást akarja, ott a távolság nem probléma.


Én a világért nem költöznék össze alig 2 hónap ismertség után.

2019. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Nekem 2 hét után több cuccom volt ebben a házban, mint a sajátomban. :)

Falun élünk, (gyönyörű helyen a Mátra alján) mégse szólt meg minket senki, de el is küldtem volna a francba.

30 éves voltam akkor, egy gyermek anyja, talàn felnőttként csak el tudom dönteni mit akarok.


Nem, nem "gáz" hogy oda költözöl.

Sok boldogsàgot :)


35N

2019. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Este találkoztunk, másnap szex. 4-ik nap összeköltözés.

Ez már nem mostanában volt. Lassan a gyerekek is felnőttek és még bírjuk egymást.

2019. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Első nap már ott aludtam :) és utána minden éjjel :)


Nem vetesz hibát.

2019. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A te életed, azt csinálsz amit akarsz:) Azt tekintve, hogy én 1 hónap járás után menyasszony lettem, nem durva dolog 2 hónap után összeköltözni. Hozzáteszem nem egy röpke fellángolás volt amiből semmi nem lett. 9 éve vagyunk együtt, anno 1,5 év után össze is házasodtunk.:)

Szóval a ti dolgotokból is sülhet ki jó. Rá kell érezni.

2019. jún. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!