Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tanácsolnátok? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok? Nagyon durva a helyzet.

Figyelt kérdés
Barátommal majdnem 2 éve együtt vagyunk. Mindketten tanulunk, ezért még nem sikerült elköltöznünk otthonról. A probléma pont ebből fakad, mert először az ő szülei hülyültek meg, mostmár az én anyám is. Én ki vagyok tiltva tőlük, pedig nem tettem semmi rosszat, nem jártam át hozzájuk sokszor, nem használtam ki őket, mindig tisztelettudó voltam, stb... elvileg nem is velem van bajuk. Akkor mégis miért? Fura család nagyon. De komolyan az enyém se normális. Anyám állandóan a hangulatzavaraival küzd és keveri a szart. Olyanokat belő a barátomnak, hogy egy nagy nulla, meghogy nem lakhat itt, mert nem családtag, meg nem való hozzám.Mondta mindezt azután, hogy a barátom 3 napot töltött itt csak kivételesen nem hétvégén, hogy ne zavarjon senkit, meg anyámmal se akart sok időt tölteni. És anyám még képes azt mondani, hogy kedveli a barátomat? Oké, hogy anyám nem ép, de mit kezdjek vele? Teljesen megmérgezik( Az én anyám+ az ő szülei) a kapcsolatunkat. Mi egymással sose veszekszünk és szeretjük egymást, de mindketten elgondolkodtunk a szakításon az ilyen balhék után, mert nem ezt érdemeljük. Végülis csomagban megkapjuk egymás rokonokait is. Még tudnám fokozni csak nem akarok regényt írni, mert azt nem olvassa el senki.
2019. márc. 8. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

1. kibékültök

2. Ha szeretkezni akartok akkor itt egy "búvohely" lista. Egész olcsók is vannak:

[link]

2019. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van a motel.. Meg az albérlet,mamahotel átka h mehettek a bokorba v nyilvános vécébe 30 évesen is. Ha meg szakitotok eleve egy szar kapcsolat volt.
2019. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Csomagban valóban megkapjátok egymás rokonait, de az nem azt jelenti, hogy a nyakukra kell költözni.

Ha a barátoddal annyira együtt akartok lenni, keressetek egy-egy munkahelyet, akár diákmelót, tanuljatok jól, hogy kapjatok jó ösztöndíjat, és költözzetek albérletbe! Az teljesen normális, hogy a szülők nem akarnak egy vadidegent kerúlgetni a saját otthonukban.

2019. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Csak hétvégenként van itt nálunk, akkor is beszáll minden költségbe. Egyébként a hét többi napján házon kívül programozunk. Tehát nem él itt. Én időt kértem a szüleimtől. Apám megérti, sőt, nem szeretné , ha dolgoznék suli mellett, mert nagyon kemény így is és csak éjszaka érek rá, akkor meg a tanulásnak off. 1 év és végzek vele. Nem a végtelenségig kell elviselniük. Milyen felfogás az, hogy minden mindegy csak húzzon el a gyerek albérletbe? Nyilván az a fontosabb, hogy jó eredménnyel végezzek, jó állásom legyen stb.

Minden tiszteletem azoké, akik melóznak egyetem mellett, de én nem tudok egyelőre. Félévente teszek le 20 vizsgát nem kettes-hármassal. Élni nincs időm.

2019. márc. 8. 21:05
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Élni nincs időd akkor nem kell párkapcsolat,arra persze van időd..
2019. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazából a stílust kifogásolom mindkét részről. Ezt az alpári bunkóskodást. Normálisan is közölhetné nem úgy, hogy lenullázza a barátomat és ordít.

Azért köszi a választ, csak nem feltétlenül van úgy, hogy a szülőnek van igaza.

2019. márc. 8. 21:08
 7/15 A kérdező kommentje:
Jézusom! Engem kezdesz el szidni? Dolgozni nincs időm napi 4 órába se. Heti 2-3× 1-2 órás találka a barátommal belefér.
2019. márc. 8. 21:10
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Akkor arra ott a motel,v a park,majd lesz párkapcsolat ha lejött a tojáshéj,de ma a szülők nyakára hurcoljátok az épp aktuálist párt..
2019. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Kislány! Döntsd már el, hogy heti 2-3x 1 órát találkoztok, vagy az egész hétvégét töltitek-e együtt! Saját magaddal keveredsz ellentmondásba....


Mártírkodni meg teljesen fölösleges, rajtad kívül sokezer ember jár egyetemre, minden évben. Csak te nem veszed észre, hogy valamit nagyon rosszul csinálsz, mert míg másoknak belefér a diákmeló/gyakornokoskodás/teljes állás/albi fenntartása/akár még egy gyerek+férj is, addig te a szüleidet lejmolod, és fel vagy háborodva, amiért egy ponton túl nem tolerálják tovább a hülyeségeid.

2019. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Fogadd meg Kasza Tibi számát és Költözz el!
2019. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!