Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért durva ha valakinek 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért durva ha valakinek 25 évesen nem volt még kapcsolata, ilyenkor arra nem gondolnak hogy az illetőt, hidegen hagyja z ismerkedés?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerinted ha 25 évesen nem is érdekel, akkor az teljesen rendben van? Hát nincs.
2019. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem igen
2019. máj. 22. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Rendbe van nem akarsz a társadalomnak megfelelni kis lázongó
2019. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Az emberek általában magukból indulnak ki és rengetegen képtelenek felfogni, hogy valaki képes egyedül is boldog lenni. Amikor legutóbb 5 évig nem volt senkim és nem is ismerkedtem, mert marhára nem hiányzott, sokszor kaptam a sajnálkozást másoktól, de csak röhögtem rajta és azt kívántam nekik, hogy legyenek akár csak feleannyira olyan boldogok a kapcsolatukban, mint amennyire én egyedül és akkor máris elmegy a kedvük attól, hogy mások életén csámcsogjanak.
2019. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó a szex az kéne de hogy párkapcsolatom legyen az nekem elképzelhetetlen
2019. máj. 22. 11:07
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Én pont úgy vagyok, mint 11:03, csak még nem 5 év.

De ha úgy vesszük, akkor meg több, mert előtte meg komoly kapcsoalt nem kellett...most se biztos, de most már inkább komolytalan sem.

tök jól elvagyok egyedül, sokkal nyugisabb, szabadabb. Nincs olyan, akiért ezt feladnám most. Persze, jöhet.

Az emberek nem fogadják el semmiben, ha más mentalitású valaki, mint a többség...pl furán néznek arra, aki magának termelné meg, amit megeszik, vagy csak néha dolgozik, mert elég a pénze, nem hajtja a pénz, nincs tv-je, nete, nem érdekli...Talán ijesztő nekik elhinni, hogy valaki nem csak úgy tud élni, mint ők, amitől ők nem lennének boldogok

2019. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Én tökéletesen boldog vagyok egyedül, mivel nem külső körülményekből, hanem legbelsőbb, valódi lényem ismeretéből ered a boldogságom. Ez a boldogság nem múlik el, és nem lohasztja semmi, bármi is történjen a külső világban.
2019. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért, mert az emberek magukból indulnak ki. Ha ő nem boldog egyedül, akkor biztos más sem, és hogy ez biztos ilyen önnyugtatás, mert nem meri bevallani, hogy mekkora szerencsétlen. Mindig azt gondolják, hogy akinek nincs kapcsolata vagy nem akar azzal valami baj van, abba bele sem gondolnak, hogy esetleg mi állhat a hátterében vagy hogy egyszerűen nem igényli az adott személy, hogy kapcsolata legyen. Valamiért nem tudják elfogadni, hogy nem csak kapcsolatban lehet boldognak lenni. Nagyon nagyon sok kapcsolatfüggő van. Mondjuk az szerintem is furcsa, ha ennyi idősen nem volt még egy kapcsolata sem valakinek, de semmikép nem gondolnám, hogy durva, vagy elítélendő vagy tudom is én, de nyilván van ilyen is, bármennyire is azt hiszik a legtöbben, hogy ez kötelező dolog, nem az. Van aki az élete jelentős részét párkapcsolat nélkül éli, mégis tud teljes életet élni.
2019. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
jó látni,hogy vannak itt még boldog egyedülállók rajtam kívül :D amúgy igen, az emberek mindent furcsának tartanak ami nem olyan ahogy ők elképzelik
2019. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha 25 évesen, nem kell állandó csaj, az oké.

De ha ismerkedni sem akar, és még ahhoz is kevés, hogy egy prostihoz elmenjen néha kanolni, na ott már van baj.

2019. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!