Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha mindig goromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindig goromba amikor nincs jó kedvében és megbánt vele?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem össze a barátommal. Egy figyelmes, kedves, törődő férfi. Viszont ha nincs jó kedve akkor durván és gorombán szól hozzám. Nem tudom, hogy én reagálom-e túl vagy tényleg bunkó.


Néhány példa: hazajöttem reggel 9-kor a munkából. Ekkor félálomban köszönt az ágyból, meg 3-4 mondatot váltottunk is egymással majd odamegyek hozzá, mondom neki, hogy adjon egy ölelést erre gorombán lekiabál, hogy "muszáj felkeltened?".

Elmentünk sétálni és minden rendben volt, majd hazaérve mondtam neki valamit, erre szintén gorombán "hagyjál most, nincs időm beszélgetésre vesztegetni az időm". Órák múlva egy kedves arcát mutatja és próbálja kimagyarázni, hogy miért volt durva.

Napi legalább 2 ilyen van, hogy egyik pillanatban minden oké, majd hirtelen nagyon durva lesz és ilyenkor én vagyok a hibás amiért hozzá merek szólni.


Rólam tudni kell, hogy én apa nélkül nőttem fel, volt párom meg egy halk, csendes férfi volt, így lehet mostani páromnak fel sem tűnik, hogy durva, de én nem vagyok ehhez egyáltalán hozzászokva és lehet túlreagálom.



2018. dec. 14. 11:13
 1/9 anonim válasza:
100%
Is-is. De ha már most rossz neked, nem lesz jobb. Felejteném a tagot.
2018. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem reagálod túl. Hogy néha néha valakinek rossz kedve van, és nem úgy szól a másikhoz, de utána bocsánatot kér, az ok. Az ahogy a párod megnyilvánul az taplóság...
2018. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindig meglepődöm mennyire megalázkodóak egyes nők
2018. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem fog már változni. Észre sem veszi magát.
2018. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit leírtál, ez egy kicsit hajaz a bántalmazó kapcsolatra. Légy òvatos, ne várd meg az első pofont.
2018. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Napi legalább 2 ilyen van"..


Ez már tényleg gáz. Nekem is hajlamos volt néha a párom rossz kedvében a taplóságra, mindig vita is volt ezekből, mert én meg erre tikkelek, de nagyon.. De ő nem ilyen gyakran, hogy napi vagy heti rendszerrel, csak néha volt ilyen.


Nem biztos, hogy ő való hozzád, ha ő ilyen.

És én sem tudnám ezt hosszútávon elviselni. Kb olyan ez, hogy kizárólag ő szabja meg, mikor mehetsz oda hozzá? Vagy mikor szólhatsz hozzá? Mert ha épp nincs hozzád kedve, akkor hagyd a francba?


És ha épp neked lenne szükséged az ő támogatására, neki nincs kedve, akkor mi van? Vagy ha gyerekeitek lesznek, de neki nincs türelme/kedve se besegíteni, se a gyerekkel foglalkozni, akkor mit csinálsz majd?


Szerintem boldogtalan leszel mellette hosszú távon, mert nem tudja kielégíteni az érzelmi igényeidet. -ÉS nem neked vannak itt magas igényeid, hanem a pasinak kevés. Sok szerető és törődő férfi van, szerintem nem érdemes leragadni egy ilyennél, ha nem hajlandó változni.

2018. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"figyelmes, kedves,törődő..."

Khmmm!!

2018. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül az lett, hogy hazajöttem, majd 3 óráig hozzá sem szólhattam, mert addig facebook-ozott, mert "neki idő kell amíg felébred igazán". Később is alig szólt hozzám, én próbáltam kérdezgetni, hogy mi a terve a hétvégére?, nem éhes? szeretne-e kimozdulni? Erre elkezdett kiabálni, hogy "mi ez a kikérdezés?". Ekkor veszekedtünk, majd elkezdte a földhöz csapdosni a tányérokat, és a virágaimat az ablakból. Én vettem a virágokat, volt sok különleges is köztük és tényleg fontosak voltak a számomra plusz korábban mondta, hogy tetszenek neki. De elpusztított mindent. Majd az adventi koszorúm következett amit én csináltam és üvegben volt benne a gyertya. Összetört amikor felém vágta és a végeredmény az lett, hogy én véres kézzel álltam ott majd összeszedtem a holmijaimat és eljöttem. Angliában élek, itt nincs senki másom, se család, sem barátok. Így most mantrázom magamnak, hogy jó döntés volt otthagyni, de közben borzasztóan magányos vagyok.
2018. dec. 16. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Hazakísérő Telefon Alapítvány INGYENES ZÖLD SZÁM: 06-80-442-422.


Sajnos alighanem passzív-agresszív személyiségzavara lehet. (Rejtett Elmebetegség.)


NE LEGYÉL KAPCSOLATI ERŐSZAK ÁLDOZATA!!! (Lakásban nincs tulajdonjoga ugye?!)

2018. dec. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!