Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Maradjak legalább egy évig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak legalább egy évig, vagy távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek. Jelentkeztem felsőoktatásra Bp.-re, Sopronba illetve Szombathelyre. Írásbeli alapján esélyes, hogy Soproni egyetemre felvételit nyerek.

Páromnak 1,5 éve vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást. Ez nem lenne ilyen egyszerű de én a barátomnak nem mondtam, hogy felvételiztem meglepetésszerűen akartam vele közölni. Nem régiben jöttem rá, hogy nagyon rosszul döntöttem. Mivel mire kiderül, hogy felvettek vagy sem már szinte lehet csomagolni.

A barátom előző hónapban kezdett el dolgozni tanulás miatt. Tehát kb 1 havi fizetés +amit ösztöndíjként kapott annyi van neki félre téve. Nem sok pénz. Kedden fogunk találkozni és akkor fogom elmondani neki, hogy jelentkeztem. Félek hogy meg fog ijedni. A szakítás gondolatától egyáltalán nem féllek nagyon stabilnak mondhatom a kapcsolatunk, de a reakciójától nagyon tartok mivel nem stabil az anyagi hátterünk.

Hagyjak ki egy évet, esetleg egy párhónapig távkapcsolatban legyünk ?

Mind a ketten Békéscsabaiak vagyunk.



2019. jún. 2. 18:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

Miért jönne veled, ha a munkahelye meg Békéscsabán van?! Most kezdett, azért neked is lehetett volna több sütnivalód, hogy pályakezdővel ilyet nem teszünk...

Döntsd el, hogy vagy keresztfélévben mész valaholva közelbe egyetemre, vagy távkapcsolat lesz.


30n

2019. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Helyzet jelentés!

Baromi jól fogadta a barátom. Eszméletlen milyen udvarias, megértő, figyelmes volt!

2019. jún. 5. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!