Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Másnak is ennyire nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire nehezen megy a váltás?

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt, eddig távkapcsolatban. Már jó ideje terveztük az összeköltözést és a legcélravezetőbb az volt, hogy én mondok fel és költözöm hozzá. Azért döntöttünk így, mert párom sokkal jobban keres nálam, ráadásul már 16 éve annál a cégnél van és nagyon szereti, én viszont nem éreztem jól magam a jelenlegi munkahelyemen és mindenképpen váltani szerettem volna. Már mindent részletesen megterveztünk, a felmondási időmből már csak napok vannak hátra. Ellenére annak, hogy nagyon várjuk az együttélést, én egyre feszültebb vagyok. Elvégre új környezet, új város, új lakás és új munkahely vár rám. Alapvetően is nehezen váltok, de ezen felül még ráadásul jelentősen jellemző rám a túlaggódás. A párom nagyon rendes, mindenben mellettem áll és támogat, lelkileg és anyagilag is maximálisan számíthatok rá. Viszont egyre inkább aggódom, körülnézek a lakásomban és összeszorul a gyomrom, hogy itt kell hagynom, onnantól pedig folyamatosan törnek rám a gondolatok, hogy mi minden lesz másként. Gyakorlatilag minden. Olyanok tanácsa érdekelne, akik voltak már hasonló helyzetben.


Köszönöm, ha normálisan válaszolsz!



2019. márc. 24. 18:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy én vagyok a nő.
2019. márc. 24. 18:02
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

#1: Nyugi, ezt szerintem mindenki leszűrte! :D


Persze, a váltás egyeseknek nehéz. Szerintem próbálj meg a dolgok pozitív részére gondolni, ne a többin agyalj. Pl. ha eszedbe jut, hogy együtt fogtok elaludni, az gondolom jó érzéseket vált ki belőled és ezt ragadd meg.

2019. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A költözés mindig nehéz. Ezt ne vetítsd ki a párodra. Nehéz volt otthonról elköltözni 200 km-re albérletbe úgyis, hogy még nem volt párom.

És nehéz volt évekkel később elköltözni a megszokott albérletből más városrészbe még úgyis, hogy saját lakásba mentünk akkor már a párommal.

Soha nem fogom otthonomnak érezni ezt a környéket. Legalábbis most így gondolom. Aztán évek múlva meg majd valószínű ezt is nehéz lesz itthagyni.

2019. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

En nemreg voltam hasonlo helyzetben, raadasul aznorszagot is elhagytam. :D

Eleinte fura volt, meg engem is megviselt a joltozes, mikor pakoltam a cuccaimat, stb., de ez csak azert van, mert ilyenkor az ember kilep a komfortzonajabol.

De a valtozas mindig jo szerintem, foleg ha megeri. Legy turelmes, ez a titok, na meg oruljetek egymasnak, es hogy egy ujabb szintet lepett a kapcsolatotok. :)


26N

2019. márc. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a fejezetet le kell zarnod.


Mi is tavkapcsolatban voltunk, raadasul a felesegem kulfoldi.

En koltoztem hozza ki mert Magyarorszagon a fizetesem nem lett volna eleg kettonkre, nem is volt olyan allasom amit sajnaltam volna otthagyni. Ha valami nagyon jo poziciom lett volna jo fizetessel akkor felesegem jott volna Magyarorszagra.

Na de vegulis felmondtam, osszepakoltam otthon es egy borondel elkoltoztem. Fura volt hogy nem lattam a hazat tobb mint egy evig, utana is csak egy kis idore tudtunk menni szuleimhez.

De ami miatt igy jobb nekem hogy azzal vagyok akit szeretek. Neha egymas idegeire megyunk de szerintem nincs olyan kapcsolat amiben 1000%os az egyetertes.

2019. márc. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!