Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már valakinek szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek szakító indok a párja tisztaság mániája?

Figyelt kérdés

Minden második nap csinál valamit. Heti 3-szor is porszívózna. Állandóan nézi mit hogy rakok le/mikor öntöm ki a felmosó vizet a vödörből.

Én kevésbé vagyok rend mániás lány létemre. Őt pl zavarja ha az én székemen pár ruha levan terítve/dobva. Mellesleg a nappaliba sosincs ilyen. Naponta söpörne.

Porallergiás tehát a porolás is rám hárul. Amíg nem porolok, addig poros minden, az anyja rajtam vezeti le hogy neki ez nem pálya.

Normális, vagy tényleg én vagyok trehány azért,mert havi 1-szer porolnék, és 2 hetente porszívóznék?


2019. máj. 13. 14:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudnék a pároddal élni. Főleg, ha még anyu is bujtogatja hátulról. Ha nem tetszik neki az én felfogásom a tisztaságról vagy a rendről, fogadjon takarítónőt.
2019. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!