Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek szakító indok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakító indok? Meg menthető még?

Figyelt kérdés

Párommal több mint fél éve költöztünk össze (23 évesek vagyunk).

Szeretjük egymást, de "ellaposodott" a kapcsolatunk, én inkább ellustultam, és nem mozdultunk ki sehova. Néha, séta, vásárlás, 2 havonta 1x vidékre néztünk le, amit éppen kiszemeltünk, persze közös barátokkal hébe hóba bulizni elmentünk, vagy kiültünk ide oda.


De általába haza mentem tv aztán alvás.


Barátnőmnek ebből elege lett. Mondván, hogy nem vagyunk nyugdíjasok, hogy egésznap csak feküdjünk + kötelező teendők elvégzése, nem megyünk sehova, nem lepem meg nem viszem sehova, nincs anyagi gondjaink, kitellett volna, csak lusta voltam, elhanyagoltam ilyen téren, elvoltam magamba, ő sokat tett értem ezt is hozzáteszem..


Igaza van, én már későn próbáltam észbe kapni, hogy nem várhatom ezt el senkitől, mondtam neki, hogy ha ezen múlik változtatok rajta, csak neki sok volt.


De már költözne szüleihez vissza (Bár eléggé hezitált, hogy marad nem marad, de most még is megy). Mondván idő kell, átgondolja, lesz ami lesz szakítsunk, de úgy nem tudja ha én ott vagyok mellette.

Nem akar reménykedtetni, hogy visszajön nem tudja hogy mi van, mit akar, hogy lesz, csak költözni akar.



Ettől eltekintve, kiszeretném emelni minden más jó volt, jó párost alkotunk, szeretünk beszélgetni, együtt lenni, sokat hülyéskedünk, szeretem, szerintem és szerinte is nagyon jól együtt tudunk működni, most is látom hogy szeret csak zavart és mindig mást mond, nem tudja mit akar, mit érez, bár én máshogy látom. Én rontottam el, bár neki nincsenek barátai, akikkel együtt eltudott volna menni, így nagyobb súlyúnak érzem, ezt a problémát.


Van esély ha változtatok, és szeretnék rajta, hogy együtt legyünk, mert érzem és tudom, hogy én csesztem el? Vagy esetleg, van erre valami más megoldás? Tapasztaltabbak tudnátok tanácsot adni, mi tévő legyek?


Köszönöm előre is a segítségeteket.



2018. jún. 5. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Valahogy mindig a faszi lustul el/tesz egyéb sza*t, ahogy észbe is csak a faszi tud kapni. A kérdésed amúgy rossz: mi honnét tudjuk, hogy mi van a lány fejében? Általában a nők azért határozottabbak ha ők kezdeményezik a szakítást (és általában ők kezdeményezik) szóval ha már kimondták, ritkábban táncolnak vissza.
2018. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
En nokent nem ertem, hogy mit varnak az emberek az osszekoltozestol? Egy vegtelen, minimum heti ketto programaradatot? A szürke hetkoznapok bizony szurkek lesznek, mindenkivel. Egy kapcsolatban ehhez kell felnoni, nem felev utan szakitani, mert nem mentek minden heten ide-oda...
2018. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
#2 - Jó de 23 évesek. Ennyi idősen még összeköltözni sem szabadna :/
2018. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szergej55 ***** válasza:
76%

Ő mit tett azért, hogy ne ez legyen a helyzet? Mert ha csak a száját jártatta, eléggé hiteltelen a panaszkodás, viszont ellenkező esetben tényleg nem árt mozgósítani.


Egyébként szerintem engedd el, ez a szünet duma mindig atom gáz, ha már előkerül.

2018. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Egy kapcsolat felépítése, na meg a leépítése is két emberen áll.bEzt jobb ha most megjegyzed. Természetesen neked is bele kell tenni az energiákat.Most mást nem tehetsz,mint türelmesen vársz és megpróbálod meggyőzni , hogy tudsz változn
2018. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 iamaveryniceguy ***** válasza:
84%

Úgysem fogsz megváltozni. Ideig-óráig magadra erőltetnéd és aztán minden visszatérne az eredeti kerékvágásba.

Te ilyen vagy, ez van.


Engedd el és keress olyan nőt, akinek megfelel az otthon ülős élet.

2018. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
A szünet hülyeség. Ne engedd, hogy szórakozzon veled és dobáljon, mint egy rongyot! Mondd meg a csajnak, hogy szeretnéd helyrehozni. De ha elmegy, nincs visszaút. Egy pár vagytok, együtt kell megoldanotok a problémákat. Ha nem megy, akkor szakítani kell.
2018. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Lehetséges hogy nem tett semmit a lány érte. Lehet! De lehet úgy látja a helyzetet, hogy nem tudtok ebből kilépni, csak akkor ha ő balra, te jobbra.

Fiatalon pláne nincs tapasztalat, megijed hogy ennyi ez élet...stb.


Legközelebb ha nem veled, mással de már előrelátóbb lesz. Mondhatni tapasztaltabb barátnővé válhat.

2018. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi de milyen programokra és mennyire vágyott? Mondta, hogy menjünk el ide vagy oda, vagy csak elvárta h kitaláld? Mióta vagytok együtt? Nem biztos, de én úgy gondolom, hogy csak ammyi történt, hogy elmúlt a rózsaszín köd. A kiscsaj azt hitte, mindig olyan lesz, mint az elején. Heti pár nap találka, mikor elmentek ide vagy oda. Ha szeretne nem hiszem, hogy besokallt volna fel év együttéléstől. Szerintem rájött, hogy ez mégsem olyan buli.
2018. jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként nem akarok kiábránditani senkit, de üdv a felnőttek világában...
2018. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!