Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történne egy megbántott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne egy megbántott nővel, ha egyik napról a másikra különleges képességei lennének? Pl. Ha rendelkezne a Super Saiya-Jin Rose erejével, akkor képes lenne nagyon durva dolgokat csinálni? Indok lent.

Figyelt kérdés

Nők általában azzal érvelnek, hogy nem állnának bosszút, meg semmi ilyesmi. De nem lehet, hogy csak azért mondják ezt, mert pl. egy kifejezetten agresszív pasival szemben gyengék?


Nekem az a véleményem, hogy a nők - tisztelet a kivételnek - sokkal gonoszabbak, mint a férfiak. Valahogy úgy érzem, hogy nagyobb fájdalmat tudnak okozni (lelkileg). Talán azért van ez így, mert egy gyenge nőből nem nézné ki az ember, hogy tud olyan fájdalmat okozni, ami padlóra tesz egy pasit. Most nem akarok ezzel kapcsolatban részleteket írni, mert nagyon elkanyarodnánk.


Éppen ezért felvetődik bennem a gondolat, hogy mi lenne akkor, ha ezeknek a nőknek szuper képességei lennének. Akkor, ha mondjuk romba tudnának dönteni egy várost.


Vajon akkor is visszafognák magukat? Pusztán elméleti kérdés ez, és elismerem, hogy kicsit vicces. De ha a mélyére ásunk ennek a "mi lenne ha" kérdésnek, félelmetes dolog kerül a felszínre...


2018. máj. 30. 23:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Én nem állnék bosszút szerintem akkor sem, ha szuperképességeim lennének.

Egyik nemre sem lehet kollektívan mondani, hogy gonoszak, mint a másik. Egyének vannak, nem férfiak és nők.

2018. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Most ezen nem érdemes vitázni, hogy ki a gonoszabb. Szerintem alapból az egész emberiség gonosz egyébként.


A nőknek viszont rosszabbul áll a gonoszság. Pl. ha egy kb. 160 cm-es 50 kg-os gyenge nő csinál ki egy pasit, az félelmetes.

2018. máj. 30. 23:13
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindnekinek rosszul áll a gonoszság, de ezen tényleg kár vitázni.
2018. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Ne akard tudni! :-D


Különben aki frissen megbántott, az nem lát tisztán, tehát akár férfi, akár nő, akár fiatal, akár idős, ha ilyen állapotban desz valamit, azt általában nem gondolja át, és a legritkább esetben hoz jó döntést valaki ilyen helyzetben. Olyan ez, mint hogyha meghúzod a kutya farkát, akkor reflexből odakap.


Felfokozott lelkiállapotban jóval erősebbé válnak az ösztönös cselekvéseink, mint nyugodt helyzetben.


Emlékszem, amikor egy családtagom került pillanatok alatt életveszélyes helyzetbe egy balszerencsés eset miatt, piszok nehéz volt ám még gondolkodni is, hogy mit is kell ilyen helyzetben csinálni. Pedig nyugalmi helyzetben elméletben tudom, csak az nagyon nem volt nyugalmi helyzet.


Ugyanígy az ösztön erősödik fel megbántottság esetén is. Ezt meg kell tanulni kezelni.

2018. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
félregépeltem, bocs, javítva: "ha ilyen állapotban tesz valamit"
2018. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

A nők bosszúállóbbak.

Ha egy férfi bosszút akar állni, akkor általában max. valami fizikai erőszak fordul meg a fejében, amivel sokszor nem is él, mert nő ellen nem akarja ezt használni. Aztán lenyugszik és elfelejti.

Ezzel szemben egy csomó nő még évekkel később is képes az ex miatt szervezkedni. A nők bosszúállóbbak, csak kevésbé csinálják látványosan.

(Mielőtt jönne a lepontozás: Ezt nők mondták nekem.)

2018. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
Fú,akkor itt kitörne a 3. világháború,a férfiak és nők közt,ha ez lenne.Egynehány nőnél az a szerencse,hogy nem a Közel-Keleten született farokkal,mert akkor már világhatalmon lenne,annyiró rossz indulattal,meg ekkora erővel.
2018. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Felfokozott lelkiállapotban jóval erősebbé válnak az ösztönös cselekvéseink, mint nyugodt helyzetben."


>Ebben igazad van. Felfokozott lelkiállapotban tehet az ember olyat, amit később megbán. Na persze nem mindenki ilyen, tegyük hozzá.


A kérdés szempontjából viszont ez azt jelenti, hogy ha a megbántott nőnek szuper képességei lennének, akkor ösztönből használná azt. Vagy esetleg tudna uralkodni magán?


Vagy ez történne:


https://www.youtube.com/watch?v=JJs9ZJ80dNs

2018. máj. 30. 23:24
 9/25 A kérdező kommentje:
(a fenti videó korhatáros, még akkor is, ha rajzfilm. gyenge idegzetűeknek nem ajánlott)
2018. máj. 30. 23:26
 10/25 A kérdező kommentje:

@23:18


Maximálisan egyetértek abban, hogy a nők bosszúállóbbak.


Egyébként érett nők maguk is elismerték, hogy a nők rosszabbak, mint a pasik. Az átlag nő, aki csak úgy van magának, éli az életét, és kicsit sem gondolkodik, ezt sosem fogja beismerni.

2018. máj. 30. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!