Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már valakinek szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek szakító indok a párja tisztaság mániája?

Figyelt kérdés

Minden második nap csinál valamit. Heti 3-szor is porszívózna. Állandóan nézi mit hogy rakok le/mikor öntöm ki a felmosó vizet a vödörből.

Én kevésbé vagyok rend mániás lány létemre. Őt pl zavarja ha az én székemen pár ruha levan terítve/dobva. Mellesleg a nappaliba sosincs ilyen. Naponta söpörne.

Porallergiás tehát a porolás is rám hárul. Amíg nem porolok, addig poros minden, az anyja rajtam vezeti le hogy neki ez nem pálya.

Normális, vagy tényleg én vagyok trehány azért,mert havi 1-szer porolnék, és 2 hetente porszívóznék?


2019. máj. 13. 14:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Ja és azt mondja én változtassak mert ő így nevelkedett....

Én viszont az ellenkezője. Lehetebben valahogy dűlőre jutni, vagy mindig úgy kell ereznem majd magam mintha a munkahelyemre mennék haza is? (25/N)

2019. máj. 13. 14:04
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szakító indok, ha ennyire végletesen gondolkodtok. Mert itt még az is kevés, ha mind a ketten engedtek. Egyébként a 2 hetente porszívózás szerintem is sok.
2019. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mármint én porszívózok két hetente. Ő hetente porszívózna.

Nagyon sokszor veszekedtünk eddig is ezen a sz*ros takarítás témán.

De kezdem feladni.

A napokban azon gondolkodom, lehet jobb lenne ha külön mennénk, mert én már belefáradtam. :/

Évek óta együtt élünk, de az utóbbi 1 évbe az őrületbe kerget.

Múltkor olyan kijelentése volt hogy az anyja engem addig nem fog elfogadni amíg nem azt csinálom amit mond.

Na itt érzem hogy betelt a pohár.

Ő azt mondta így nevelkedett, nem hajlandó változtatni rajta.

Szerintem beteges.

Van hogy 2-3 hajszálam bennt van a kádba hajmosás után, és kiszedeti velem, meghogy a csapot is leellenőrzi a hajmosásaim után.

2019. máj. 13. 14:18
 4/21 A kérdező kommentje:

Valamint néha az sem mindegy neki hogy letakarom a húst egy fedővel és úgy teszem a hűtőbe, vagy becsomagolom alufóliával.

És szerinte ez nem túlzás.

2019. máj. 13. 14:20
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Egy faxkupak. Ez beteges, aki túl sokat takarít, az a lelkét akarja kiporolni, csak megsúgom. Ami bent, az kint. Metszed?

Egyedül élő 31F vagyok, de eszembe nem jutna heti 3x porszívózni, 1,5-2 hetente maximum, heti 2x partvissal felseprek. Ennyi. Mosogatni is heti 1-2x szoktam, mondjuk nincs sok csetres. Wc pucolas 2 hetente, fürdő takarítás is. Más dolog, hogy zuhanyzás után felmosok magam után mindig.

2019. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő tisztaságmániás, te pedig nem vagy rendszerető. Nincs ebben semmi rossz, ha nem megy együtt, egyszerűen szakítani kell. Nem értem, hogy miért itt a gyakorin öntöd ki a dolgokat, amikor már régen be kellett volna fejeznetek egymás idomítását. BE kell látnotok, ez így nem megy.
2019. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Idővel csak rosszabb lesz.
2019. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még ilyen emberrel párkapcsolatban, de tudom, milyen, az első apró jelnél szakító ok lenne.
2019. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és a ruhák sem gond, ha elől vannak, csak szépen legyenek. Gyűrött papírzsepik, és tarsai már más, arra harapok.


#5 voltam, 31F

2019. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a tisztaságmánia vagy a te "trehányságod" (bocsi, nem tudok most erre más szót mondani) a probléma, hanem az, hogy nem ugyanazon a szinten vagytok. Az persze kit érdekel, hogy az anyukája elfogad-e vagy sem, de a jelek szerint a párod sem fogad el téged és te sem fogadod el őt. Még ha mindketten is alkalmazkodtok, akkor sem lesz jó egyikőtöknek sem.


Amúgy én is kb heti 1-2x porszívózok, felmosok, a konyhát nagyjából kétnaponta kitakarítom, fürdőszobát minimum hetente. De nálunk macska van, és én szeretem ha rend és tisztaság van körülöttem. A páromat ez nem zavarja, mert én csinálok minden ilyesmit, a takarításban adom ki az össz felgyülemlett feszkót, gondolom a kedvesem máris jobban zavarná a dolog, ha nekiesnék, hogy az egyébként még mindig nem túl dzsuvás lakásban miért nem jutott eszébe 2 nap után felporszívózni. Ha engem zavar a kosz és a rumli, akkor én fogok összetakarítani. Vannak dolgok, amiket meg lehet beszélni, pl tedd a ruhád vagy a szekrénybe, vagy a szennyesbe, de ha téged nem zavar a lakás tisztasági állapota, akkor nehogy már téged kényszerítsen plusz munkára csak azért, mert őt zavarja három porszem.

2019. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!