Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek a fiú helyében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a fiú helyében? A barátnője vegán, és azt akarja hogy a fiú se egyen húst.

Figyelt kérdés

Állandóan ezen megy a vita pár hónapja. És valaki már azt mondtja a fiúnak hogy titokban egyen húst amikor nincs ott a barátnője. De szerintem ez sem megoldás.

A lány véteknek és egészségtelennek tartja a hús fogyasztást.



2019. ápr. 25. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk a fèrjem tendàl egyre inkàbb a vega étrend felé, mert sajnàlja az àllatokat. Èn is, viszont szeretem a húst, a gyerekünkkel meg úgy vagyok, hogy örülök ha sikerük olyat készítenem amit megeszik, ès majd felnőttként eldönti, hogy vega lesz-e vagy sem.

Namost nàlunk ez úgy nèz ki, hogyha étterembe megyünk vagy a munkahelyen ebédelünk (egy helyen dolgozunk), akkor mindenki azt eszik amit akar, a férjem többbyire kerüli a húst, nàlam vàltozó.

Otthon igyekszem redukàlni a húsos kajàt, de persze kèszítek, de àltalàban csinàlok nem húsosat is (pl ha ràntott csirke van amit a lànyom imàd, akkor van mellette ràntott gomba / cukkini / patisszon plusz édeskrumpli chips, így mindenki maga dönti el, mit eszik.

De soha nem jutna eszébe leszólni engem mert én eszem húst. Nem is tűrném el.

A vegàkkal a legnagyobb bajom (tisztelet a kivételnek), hogy sokszor rà akarjàk erőltetni a nem vegàkra az életmódjukat. Férjem testvére pl nem ül le velünk egy asztalhoz enni; ha hús kerül az asztalra...

2019. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én vegetáriánus vagyok és szemezgetek a vegánsággal. És mondom nektek, ebben a sztoriban a táplálkozási szokás csak egy körítése a valódi problémának. Az én párom is eszik húst, de mellette nem nyavajog ha mondjuk vannak napok mikor csak húsmentes kaják vannak, sőt ő küld nekem húsmentes recepteket. Én sem hisztizek ha ő húst akar enni mert felnőtt emberek vagyunk, vannak értékrendeink és nekem is szarul esne ha ő rám akarná erőltetni az övét. (Ugyanúgy nem követeled a másiktól hogy leszokjon a cigiről mert "egészségtelennek tartod" hanem talajt biztosítasz neki ha ő maga valóban le akar szokni)

És felmerül a kérdés ha a te értékrendedbe az nem fér bele hogy a párod húst egyen akkor minek jöttél össze vele elsősorban?

És az ilyen agresszív emberek miatt ítélik el a vegákat/vegánokat...

2019. ápr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!