Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek a fiú helyében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a fiú helyében? A barátnője vegán, és azt akarja hogy a fiú se egyen húst.

Figyelt kérdés

Állandóan ezen megy a vita pár hónapja. És valaki már azt mondtja a fiúnak hogy titokban egyen húst amikor nincs ott a barátnője. De szerintem ez sem megoldás.

A lány véteknek és egészségtelennek tartja a hús fogyasztást.



2019. ápr. 25. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

"A lány véteknek és egészségtelennek tartja a hús fogyasztást." Ezt tiszteletben kell tartani, elfogadni, nem piszkálni vele.

Cserébe tőle ugyanez elvárandó a partnere felé, ha másképp gondolja. Azaz ne akarja meggyőzni a fiút, és ráerőltetni a saját nézeteit.

2019. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nő vagyok, de ha Thor szállna le elém, hogy ne egyek húst, őt is kiröhögném. Nálam ez "válóok".
2019. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
A lány divat ri*anc felejtős
2019. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás hogy mindenki elfogadja a másik döntését vagy ebben ennyi volt. Ha ilyen kicsi dolgokon nem tudnak tovább lépni 'kár' az egész.

Nőként ugyanúgy nyilatkozom mint #2es válaszoló.

2019. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A megoldás az, hogy a lány keres egy vegán férfit.
2019. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmes ember sem akarná rákényszeríteni a mâsikra a saját ételfogyasztási szokásait.Szerintem ott kéne hagynia a barâtnőjét.Az ilyen erœszakos uralkodni akarâs később mâsban is megnyilvânul.Persze ha ezt nem akarja,akkor hatârozottan közölni,hogy a saját teste,azt eszik,amit csak akar.És ha ez hús-ami egyébként nem ártalmas- akkor az.Ha a csajnak nem tetszik, az egyéni szocprobléma.Majd hozzászokik, vagy megszökik.
2019. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Akkor ő se foggyasszon húst majd mond meg neki leközelebb mikor F@ZT szopik...


Viszont az nagyon nem jo ha ennyire rád akarja erőltetni mert szerinte nem jó! Mivel ez étel! Persze vannak olyan esetek ahol rá lehet erőltetni a dolgokat a másikra de azt is csak akkor hogy ha ezzel jót akarsz neki...


De pl a simán végen étkezés nem a legjobb! Főleg egy férfinak aki fizikai munkát (Kőműves, hegesztő, rendőr stb értitek ami azert erőnlétet igényel) de akár meg irodai munkát is végez... a nőnek sem a legjobb... főleg ha baba is lesz na akkor meg végkép ne fogja be tartani... szerintem te vedd rá hogy egyen hust! Miért lenne vétek hisz a világ ezeken a dolgokra épül! Mellesleg az is nagyon jó hogy több száz fát vágnak ki csak hogy legyen ültetvény a zöldségeknek, gabonáknak (nagyon jó!!!) és egészségtelen??? Mi egeszegtelen még az oxigén is megölheti az embert ha tul sokat kap belőle!


A húsoknak olyan fehérjék vannak amik elengedhetetlenek a normális fejlődéshez, és a mindennapi teljesítményért! De am akkor a kutya macska meg a többi állat is vétkes...????


Először is jól képen vágnám na jó azért nem! De akkor azt játszanám ki hogy akkor ő meg egyen hust!


De tudod mi a nagy vetek az emberölés, a zsarnokság az hogy több millió ember éhezik miközben ő ezen hisztizik!

2019. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fiú helyében komolyan elgondolkodnék,hogy folytassam e ezt a kapcsolatot. Ha én elfogadom az ő nézeteit, felfogását akkor tőle is ezt várom el. Ha nem megy neki akkor keressen okyat akit kedvére formálgathat. Ha formálni akar akkor valószínű nem én vagyok neki a megfelelő partner.
2019. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És ez még csak a zabálás!!!


Mi lesz később? Amikor előjönnek olyan dolgok, hogy:


- Belvárosi lakás VS kertvárosi ház?

- Sportkocsi VS kombi a puja miatt?

- Hitel VS még 6 év anyádéknál a kisszobában?

- ...

2019. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Vagy elfogadja a csaj, vagy szètmennek. Mondd meg a lánynak, hogy teljesen jól működik a vegán-mindenevő kapcsolat. Én vegán vagyok, a fiúm meg nem, nincs belőle különösebben probléma, vagy mindketten az én kajámból eszünk, vagy ha ő húst akar enni, megcsinálja magának. Ilyen egyszerű :)
2019. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!