Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vegán nők, ti hogyan kezelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán nők, ti hogyan kezelitek ha a párotok a tartalmasabb (emberi), ételeket fogyaszt, és nem hajlandó megtérni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan ez eldönthet egy kapcsolatot? Mert én ebben az esetben az adott dolgot nem kapcsolatnak nevezném.
2019. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan én vegetáriánus vagyok, nem vegán (sőt azt el is ítélem), de én nem tudnék elképzelni egy húsevővel kapcsolatot.
2019. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Mivel általában az egyik fél készíti otthon az ételt ez igenis ütközőpont lehet, főleg ha már gyerek is van.

Nálunk nem a vegánság, hanem a zsírosabb hús-szárazabb-hús, fűszerek használata, köretek milyenségén megy a birkózás többnyire, szóval megértem ha az eltérő ízlésből/igényből feszültség keletkezik.

2019. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

El se tudnék képzelni egy vegánnal/vegetáriánussal kapcsolatot.

22f

2019. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok megtéríteni senkit, főleg nem a páromat. 37 évig ettem a húst, most már 3,5 éve nem eszem, de attól még ott van 37 év, ami miatt nincs jogom ráerőltetni senkire. Még arra is vigyázok, hogy a gyerekemet ne befolyásoljam, mert fejlődésben levő szervezet én meg nem vagyok valami tudatos étrendösszeállító.

Megfőzöm a húsos kaját és megeszem belőle a köretet. Biztos pár évvel előbb galoppozok el innen, mert nincs energiám magamra külön főzni, de úgy döntöttem, kiszállok. Vegán nem vagyok, csak vegetáriánus. De ezt a döntésemet nem terhelem rá senkire. Vendégségben megeszem a húst, hogy ne okozzak gondot a házigazdának.

2019. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Karena26 ***** válasza:
92%

Miért kéne a páromnak átállnia vegára? Mindenki egye azt, amit szeret, kíván.

Ha megeszi azt, amit én, szívesen elkészítem neki is az ételt, ha meg hiányzik neki az állat: szerezze be magának, vagy a konyha szabad pálya neki is!

2019. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egye nyugodtan,ha nagyon megoregazik tole,lecserelem egy fiatal fiura :D
2019. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan férfi vagyok és nem vegán, csak lakto-ovo vegetáriánus, de azért válaszolnék, ha nem gond. :)


Az exem mindenevő, mégis lehúztunk egymás mellett 7 évet úgy, hogy ebből nem volt semmilyen probléma, még csak a legapróbb súrlódás sem. Én se akartam őt megtéríteni, ő se engem.

2019. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is "csak" vegetáriánus vagyok, de ha a párom enne húst, nem próbálnám megtéríteni. Ettől függetlenül azt se viselném el, ha ő próbálna meggyőzni engem, gúnyolódna, stb. Ha húst akar enni majd megcsinálja magának. Egyébként a párom is vegetáriánus, szóval nincsenek ilyen gondjaink.
2019. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha magának készíti el, azt eszik amit akar, engem nem zavar. Ha meg csak én főzök, mert ő nem hajlandó, akkor az van amit elé teszek. :)
2019. febr. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!