Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik a magánytól bezárkóztak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon,hogy senkivel nem tudok beszélni, még akár egy régi haverral sem vagy család, lányokkal főleg,sokszor úgy érzem nincs mit mondanom és nem tudom mit kérdezhetnék, van valakinek ötlete,hogyan lehet ebből kilábalni?? Régen könnyen barátkoztam nemtől függetlenül!

2018. dec. 29. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A magány könnyen depressziót okozhat, érdektelenséget.

Nem tudsz mit kérdezni, nem tudsz róluk semmit, de nem is érdekel.Nem akarsz részt venni a bánatukban (van neked is), örömükban, mert minek...

Nagyon nehéz kirugdosni magunkat otthonról, de próbáld meg. Nem kellenek nagy célok, csak a sarki bolt, hogy legyen mit enned. Ügyintézés, és lassan megszokod újra az embereket.

Javasolnám a pszichiátert, TB-re is felírhatnak pszichológust. Haza nem vihető, de sokat segít a terápia.

2018. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennyire mély ponton még nem vagyok de sok dolog jellemző rám amit írtál! :)
2018. dec. 29. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Senkise hív sehová, akit nemrég neten megismertem rám se hederít...
2018. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. A megoldást nem tudom. Közhelyeket viszont tudok írni: keress magadna khobbit, járj tanfolyamra, vegyél kutyát stb.
2018. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. Az elmult even ilyen volt. Maganyos szomoru, nagyon viszahuzodtam es magamba zarkoztam. Valahogy igy erzem ugysem ert meg senki. En se ertem magam. Ha enm lennenek a szuleim es a csaladom akik szeretnek eddig veget vettem volna az eletemnek. De nem tehetem, nem okozhatok fajdalmat. Igy szenvedek en.
2019. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!