Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírni tudnék a magánytól?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírni tudnék a magánytól?!

Figyelt kérdés
Hogyan szocializálódhatnék? Vágyom a társaságra, szerelemre, barátokra, de nem túl jó a beszélőkém. Hogyan lehetnék oldottabb társaságban?
2013. dec. 14. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hm.Szerintem fogsz is :S
2013. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2013. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Járj sétálni parkokba hátha :/
2013. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért nem vagy nyitott mitől félsz ?
2013. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ugyanez

4 hónapja elhagyott a barátnőm, azóta semmi életkedvem, semmi tesz boldoggá, ülök a szobámban és sírok mint egy kis f/sz hogy, hogy lettem ekkora balfék, hogy elidegenítettem magamtól azt a lányt akit annyira szerettem/szeretek.

szerintem már be is kattantam kicsit..mert folyton ezen van az agyam...23/F

2013. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tarnolf ***** válasza:

Igazából erre nincs jó válasz, tanácsot könnyű adni.


Én is egy szófukar srác vagyok, mégis tartozom egy társasághoz, akik barátjuknak tartanak.


Ha suliba jársz, próbálj beszélgetni, tudom, hogy nehéz, nekem pl. 1. év végefelé sikerült összehaverkodnom oszt. társaimmal.


Biztos vagyok benne, hogy találsz barátokat. :)

2013. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy szűk baráti köröd biztos van. Hívd fel őket és menjetek el valahova.

Ez nálam is így van. 1-2 igaz barát elég.:)

2013. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utsó:


a szűk baráti köröm mind a barátnőjével tölti a szilvesztert szóval kihez pofátlankodjak oda?

2013. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, régen voltak barátaim, volt társaságom minden, de az élet úgy hozta hogy elváltak útjaink. A legújabb társaság akikkel elvoltam velük sem mentek jól a dolgok mindenkinek volt párja szinte, megvolt a saját életük, sokan már el is mentek a környékről, így szinte már nekem sem maradt senkim.

Van 2 haverom, de őket hagyjuk. Az egyik lusta szinte elérhetetlen, a másiknak meg komoly gondjai vannak, plusz idősebb is nálam, más élete van neki szóval az sem.

Szóval nem vagy egyedül, én visszatérek a régi hobbimhoz és talán sikerül új barátokra találnom, és talán végre megtalálom azt a lányt is aki szeret és elfogad.

2013. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!