Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne fogadom?

Figyelt kérdés
Párom nem igazán dícséri a külsőmet, ez zavar és meg is mondtam neki. Erre kiakadt, hogy minek mondja, ha mindig gyönyörűnek lát, és neki az a megszokott. Nekem kéne azért a visszaigazolás, de ha nem mondja, én sem érzem. Én vagyok a hülye, és ezt meg kell szoknom?
2019. ápr. 3. 08:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

5-ös vagyok.


Értem kérdező. Szóval NEKED, azért van igényed, hogy dicsérjék a külsőd, mert általában a férfiaknak fontos a külső (amitől egyrészt nem lesz mindenki olyan, másrészt csak mert fontos, messze nem a legfontosabb)


Megvagy neki felelve, te nem megfelelni akarsz neki, hanem azt akarod, hogy dicsérgessenek. Te mész a külsőségekre. Ez meg, hogy "elvileg" leskelődnek a nők után, látod leskelődni más után?


Egyébként meg 8-as is jót írt. Ahogy mondtam, igazán fontos dolgokért, minthogy, "szerintem jó ember vagy", "jól alakítod az életed", "nagyon imádom az értékrended", stb. jellegű dicséretek kit érdekel, csak hogy "így kirakva, jó nagyok a melleid" szint kell ugye, de egyébként ha pedig dicsérünk, akkor a becsvágy kielégül, s megjelenik az arrogáns isten komplexusos nő, aki innentől azt hiszi, hogy puszta megjelenése káprázatot érdemel, s akkor szakítás, mert nyálasak vagyunk, mert jobbat érdemel. Ez minden innen indul.


Szerintem hagyd abba a komplikációt. Ha tudod, hogy szeret és érezteti, plus azt is elmondta, hogy vonzó vagy számára, akkor értékeld és viszonozd, ne pedig szítsd a feszültséget.

2019. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Tehát ha megfogadom a tanácsod, akkor örüljek, mint majom a farkának, hogy a belsőmet imádja, de fogadjam el, hogy vagy tetszem neki külsőre, vagy nem, mert nem látom rajta, nem mutatja.


Belsőre szeret, külsőre meg vagy az esete vagyok, vagy nem. Elég megnyugtató! :)


Köszönöm a válaszod azért, jó olvasni más nézőpontot is.

2019. ápr. 3. 09:49
 23/29 anonim ***** válasza:
81%
Egy nőnek mindig szüksége van dicséretre.
2019. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nagyon sok jó választ kaptam, mindegyikben van építő dolog, köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz.
2019. ápr. 3. 09:57
 25/29 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 55%, ugyan nem én írtam a "szexista" megjegyzést a férfiakra, és mindannyian tudjuk, hogy mindig vannak kivételek, de ne feledjük, hogy mindenki magából indul ki. Én nem leskelődtem más pasik után a házasságomban, amikor nem volt szex, akkor sem más pasikról álmodoztam, hanem arról, hogy minden újra szuper. Amikor kiderült hogy már sosem lesz az, elváltam tőle. Ő pár év után minden nő után csorgatta a nyálát, engem nem érdekeltek más férfiak. Nem azért mert jobb ember vagyok, hanem, mert őt szerettem. És állítása szerint ő is szeretett, de ő ugye "férfi".


A helyzet az, hogy ti magatok kommunikáljátok megállás nélkül, hogy benneteket meg kell érteni. Hogy evolúció. Meg a férfi vizuális. És első sorban nektek készülnek férfi magazinok pucér csajokkal. Erre nagyobb az igény, mint pucér férfiakkal zsúfolt újságra. A dolgokat inkább reklámozzák szexi nőkkel, mint szexi férfiakkal (leszámítva a tipikus férfi termékeket) egy időben egy nyavalyás fúrógépet is úgy reklámoztak hogy egy dögös maca tartotta a kezében. Szerencsére ezeket a szexista reklámokat már betiltották.

De gondolj már bele, itt is mi megy, azon sírnak csúnya pasik, hogy csak bombázóra áll fel, és ha egy nő házassága megromlik, az első kérdések egyike, hogy mennyit híztál és hordasz-e szexi fehérneműt. Azt a kérdést sosem teszik föl, hogy a férjed mennyit hízott és próbál-e még elcsábítani.


Vannak a nők között is vizuálisabbak, de azért a legtöbb oda vissza van a párjáért akkor is, ha munkából jön haza koszosan, vagy egy fehér trikóban meg farmerben mászkál otthon. Ezért öltöznek feltűnőbben a nők és elég a férfiaknak egy póló-farmer kombó is a hétköznapokban.

2019. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25: Mivel a férfiakra vonatkoztatva lett írva egy általánosítás, ezért szexista. Ha nem érted, akkor gondolj csak arra, amikor egy férfi kijelenti, hogy a nők csak a pénzre mennek. Pont ugyanúgy szexista, azon minden itteni nő fennakad, ezen meg nem. Pedig ez pont ugyanúgy szexizmus.


A férfi vizuális szöveget párszor hallottam férfiaktól és rengetegszer nőktől. A férfiak elvárásai külsőleg alacsonyabban vannak. Egy férfinak általában több nő jön be, mint fordítva. Ennyire vizuálisak a férfiak?

Nekünk készülnek a pucér magazinok, a nőknek meg a bjutis magazinok és hasonlók. A férfiaknak azért készül annyi pucér magazin, mert nekik nem elég felmenni tinderre és az egy nap alatt összehozott matchekből kiválasztani egyet, hogy aztán szexelhessenek. Ezért keresnek általában pótlékot.

Nőknek is reklámoznak parfümöket, amikben a nő meghódítja az illattal a szexi férfit. De tényleg a férfiaknál nyomták jobban a szép nőket, de nem véletlenül maradt abba: Senki sem vett fúrógépet egy nőt ábrázoló reklám miatt.


"De gondolj már bele, itt is mi megy, azon sírnak csúnya pasik, hogy csak bombázóra áll fel, és ha egy nő házassága megromlik, az első kérdések egyike, hogy mennyit híztál és hordasz-e szexi fehérneműt."

És gondoljak bele abba is, hogy mennyi férfi írja, hogy nekik külsőre gyakorlatilag bármi megfelelne? És mennyi nő panaszkodik, hogy nem kell senkinek, miközben a nekik nem megfelelő kinézetű férfiakat tartják senkiknek?


"Azt a kérdést sosem teszik föl, hogy a férjed mennyit hízott és próbál-e még elcsábítani."

Hát, mivel fordítva nem érkezik kérdés, logikus, hogy azt nem írják.


"Vannak a nők között is vizuálisabbak, de azért a legtöbb oda vissza van a párjáért akkor is, ha munkából jön haza koszosan, vagy egy fehér trikóban meg farmerben mászkál otthon. Ezért öltöznek feltűnőbben a nők és elég a férfiaknak egy póló-farmer kombó is a hétköznapokban."

Egy kis házifeladat: Kérdezd meg a környezetedben lévő férfiakat, hogy a barátnőjük/feleségük mennyire tetszik nekik reggel és kócosan. Megfogsz lepődni.


És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy miközben megy a női nem túlidealizálása ezzel a vizuálismentességgel, lazán túlléptél azokon a nőkön, akiket fél perc alatt vihet egy helyesebb férfi. És nem, nem csak a plázacicákról van szó, hanem egy csomó hétköznapi, cukinak tartott csajról is.

2019. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, továbbra sem az a konklúzió, hogy "vagy tetszek neki, vagy nem", had idézzelek ....


", ha mindig gyönyörűnek lát, és neki az a megszokott."


Ergo a te általad leírottak alapján, szeret téged, tetszel neki, csak ez utóbbit nem mondja ki, de veled van együtt, veled szexel, rád élvez el, de nyilván nem tetszel neki ...

2019. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Rizsa,rizsa,rizsa..Egy szeretet teljes kapcsolatban mindig kell a másik elismerése,bókja,dicsérete.Ez igy normális,oda-vissza férfi és nö egyaránt.
2019. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Jó neked...

Nekem állandóan mondja milyen gyönyörű meg szép vagyok és marhára zavaró, mert egyáltalán nincs így. Hiába kértem, hogy tartsa magában, nem teszi. Így jártam. Vagy elfogadod, hogy a te párod ilyen, vagy keresel mást. Megváltozni nem fog.

2019. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!