Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne fogadom?

Figyelt kérdés
Párom nem igazán dícséri a külsőmet, ez zavar és meg is mondtam neki. Erre kiakadt, hogy minek mondja, ha mindig gyönyörűnek lát, és neki az a megszokott. Nekem kéne azért a visszaigazolás, de ha nem mondja, én sem érzem. Én vagyok a hülye, és ezt meg kell szoknom?
2019. ápr. 3. 08:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nőként írok... Én is szeretem, ha a külsőmet megdicsérik, de sokkal mélyebb és jobb érzés, ha valami belső tulajdonsáhot emelnek ki.
2019. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
A belsőmet dícséri, érzem, hogy szeret, hogy megfelelek neki. Mondja, hogy ennyire soha nem volt szerelmes, érzem, tudom, hogy belsőre jó neki minden. Teszek is érte, házias vagyok, mindennap főzök neki, simogatom, kedveskednek, mindig velem akar lenni, siet haza munkából, haverozni se jár. De a külsőmet nem dícséri, már nem tudom mire vélni.
2019. ápr. 3. 08:59
 13/29 A kérdező kommentje:
Kedveskedek, elírtam, bocsi.
2019. ápr. 3. 09:00
 14/29 anonim ***** válasza:
77%

Tehát adott egy tök jó pasi, aki odafigyel a kapcsolatban, csak egyetlen apró dolgot nem csinál. És tádám, probléma.

Kedves nők. Amikor lepontozzátok az olyan válaszaim, hogy kevés az érett, fiatal nő, akkor légyszi, jusson eszetekbe, hogy mennyi hasonló szintű kérdés érkezik. Köszi!

2019. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Khm, újra...

#7: Miért, a nőknek nem igencsakfontos a férfi külseje? A nők nem leskelődnek a férfiak után még kapcsolatban is?

2019. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy probléma, mert szeretem, és tetszeni akarok neki, ez olyan nagy bűn? :D És kell a visszaigazolás, hogy sikerül-e, vagy sem.
2019. ápr. 3. 09:05
 17/29 A kérdező kommentje:
Én pl nem, nekem a belső fontosabb.
2019. ápr. 3. 09:05
 18/29 anonim ***** válasza:
48%

Néha nem tudom eldönteni, hogy az oldal felhasználóinak többsége egyszerű troll, vagy tényleg ennyi ember megbukna egy egyszerű általános iskolás kompetenciafelmérőn... :D


A férfiakról írtál egy szexista kijelentést, de a nőkkel kapcsolatban ugyanerre a kérdésre nem válaszolsz. Nem érzed furcsának, hogy kétszer is kibújtál a kérdés alól? :D

2019. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nekem a belső fontosabb :) nőként. Miért, rosszat írtam? Nemfontos a férfiaknak, hogy olyan nő legyen mellettük, aki tetszik nekik?
2019. ápr. 3. 09:13
 20/29 anonim ***** válasza:
48%

Úgy érzed, hogy te magad vagy egy személyben a "nők"? :D

Tényleg nem érted, hogy nem a feltett kérdésre válaszoltál?

2019. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!