Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezert most haza kene koltozzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezert most haza kene koltozzek?

Figyelt kérdés
A baratom mondta h a nagymamaja panaszkodott,hogy miota itt lakom nagyon fogy a wc papir, pedig a baratom ad mindenre penzt,de amugy a bbaratome a lakas, csak a mamaja vele lakik, es pl most anyajek hoztak at sutit meg ilyeneket, es megakartam kinalni a mamajat de a baratom nem engedte,azt mondta h a wc papirt sajnalja ne adjak neki semmit.. Amugy en meg nem dolgozok, de szuleim mindig adnak penzt meg ami kell, de azert ez elegge bant ez a dolog amit a mamaja mondott..mert nem akarok teher lenni neki, csak igazabol nem ertem mert baj ha baratom mindenre ad penzt. Es mar azon gondolkozok inkabb vissza koltozom mert igy rosszul erzem magam.. Meg en sokszor megyek 1 nap pisilni, foleg ha menstualok akkor muszaj tobb wcpapirt hasznalni.. A baratom meg a mamaja meg napi 2 szer mennek csak wcre
2016. máj. 28. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
pff menekülj
2016. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Én vennék akciósan a százforintosban vagy 6-8 csomag 10 gurigás budipapírt, oszt beb.aszám a budiba, hogy férni se lehessen tőle.

Egyébként meg a közös ló...

2016. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Kicsilány, menj el dolgozni, akkor nem lenne időd itt hülye kérdéseket feltenni! Van pénzed, mert a szüleid adnak, vedd meg magadnak a klotyópapírt és vidd magaddal mindig a saját gurigádat amikor dolgod van. A múltkor az volt a bajod, hogy a mama mos rád. Én kb. 14 évesnek saccollak a kiírt kérdéseid alapján. Költözz haza, ne a mi vérünket szívd itt tovább!
2016. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok es most erettsegizem, dolgozni meg majd fel ev mulva fogok de ehhez semmi kozodszerintem , nem kioktatas kell, ha a baratom eltart ahhoz sincs semmi kozod, sok not eltart a pasija nalunk ez csak atmeneti ameddig nem dolgozok
2016. máj. 28. 23:01
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
90%
Szerintem amúgy ez miatt nem kellene hazaköltöznöd, viszont ha nem érzed ott jól magad... Egyébként az nem rossz ötlet, ha viszel magaddal wc papírt, így nem köthetne beléd, bár szerintem ha ez megszűnne, találna mást a nagyika... Mivel te vagy a gondja.
2016. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Arról szól az irományod kedves kérdező, hogy ki hányszor megy wc- re? Olyan lehet ez a kapcsolat kicsilány mint a fajanszban a végtermék már bocs!
2016. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
#5 viszont értené a célzást. :) egyébként meg #2 +1. Auchanban mindig vannak akciók, vegyél 3 csomag 32 darabosat, vagy vegyél egy gurigát, itasd át hegyes-erős paprika levével, és rakd be a wc-be mielőtt kimegy. Na azt megimádná, de nagyon! :)
2016. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Buta vén lány, ne foglalkozz vele. Öregek mindig spórolnak, egyik nagyim nagy spórolásban kinyirta a bojlert(nem használta és belerohadt a víz) fele házat nem fűti megy is szépen szét, minden gyufaszállnyi gallyat feltüzel csak az a baj össze is kell szedni favágáskor. Sőtétben ül esténként, amikor oda megyünk majdnem korom sötétig nincs villany felkapcsolva.
2016. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3dik valaszan, konnyeztem a nevetestol,ahogy megfogalmazta.:D koszonom 3mas.:D
2016. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!