Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek milyen feladatokat kene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen feladatokat kene ellatnia?

Figyelt kérdés
Baratommal egy honapja koltoztunk ossze hivatalosan, elotte is szinte minden nap itt aludtam, nagyon sok cuccom itt volt, de sosem kellett nekem csinalnom a hazimunkat, miota viszont osszekoltoztunk "asszony" vagyok a kapcsolatban, nekem kell ellatnom a hazimunkat, en mosok, fozok, takaritok, mosogatok, mindent en csinalok, persze neha a baratom is osszedob egy virslit vagy egy muzlit, de ez nyilvan nem eleg. Nalatok hogy volt a munkamegosztas? Hogyan vehetnem ra hogy segitsen?

2015. szept. 27. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Eddig vendég voltál, most már közös a háztartás. Megbeszélni próbáltátok már?
2015. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg úgy, hogy elmondod?

Nem az számít, hogy másoknál hogy működik, ez a TI életetek. Lehet, hogy máshol más - egyéb - terhek nehezednek a pár tagjaira, például ha az egyik napi 10 órában dolgozik, a másik meg 6 órában, akkor nyilván más a helyzet, mint amikor ugyanannyit dolgoznak.

Meghatározó, hogy a férfi tud-e főzni, illetve ki mit csinál szívesebben.

Egyébként olyan nincs, hogy neked KELL ellátnod a házimunkát. Olyan nincs, hogy kell. Maximum te érzed kényszernek, hogy ellásd.

Ha ellátod, és nem teszed szóvá, hogy segítségre van szükséged, akkor jogosan gondolhatja a barátod, hogy neked ez így megfelel.

2015. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nalunk ez ugy mukodik, hogy hiaba mondom neki, hogy csinaljon ezt meg azt nem teszi, szetdobalja a cuccokat es felole allhatna a haz honapos retekben is
2015. szept. 27. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Menekulj mielott meg gyerek lesz. Nem eri meg az ilyennel veszodni, mert ugysem tudod megvaltoztatni. En is annak idejen probaltam megbeszelni -ez a leghulyebb tanacs, megis mit hisznek majd a homlokara csap hogy ja teeeenyleg?????-, probaltam kedvesen, hatarozottan, probaltam utasitani, kerni, naponta piszkalni vagy epp napokig beken hagyni... sztrajkoltam is. Nincs olyan amit ne probaltam volna meg, de semmi se hasznalt,vagy csak 2 napig. Folosleges az ilyennel veszodni, csak az idodet pocsekolod. Az ismerosi korben sincs olyan aki egy lusta trehany pasit megvaltoztatott volna. Noket lattam gyerekszules utan hazitunderkeve valni, pasit egyet se.
2015. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged külön költözni, én a helyedben kipróbálnám, mit csinálna, ha hirtelen nem lennél ott. Kapott egy pótanyut a személyedben.
2015. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Pasi vagyok, ugyanazt tudom írni mint előttem nagyon jól leírta valaki, nem fog megváltozni!

Éveket pazaroltam a feleségemre , egy lusta trehány nő, próbáltam én is szép szóval, veszekedve, gyakrabban , ritkábban szóvátenni a dolgokat. Semmi nem segített, bevallása szerint tudja hogy ez nem jó , próbál változtatni, nálunk is kb 2 napig tartott a dolog aztán minden vissza állt a régi kerékvágásba. Ne legyen igazam de nálatok is ez lesz!

2015. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6: 4es vagyok, igen,pont ez volt nalunk is. A volt ferjem teljesen tisztaban volt azzal, hogy igazam van de ha epp tett is ellene az 2 napnal tovabb nem tartott. A vicc az, hogy akkor volt a legjobban kiakadva ha epp beborult az agyam es uvoltottem, valaskor meg azt mondta, hogy igen, hibazott, de nekem kellett volna eroszakosabbnak lennem. WTF?????

Elegem volt abbol hogy napi szinten diktatort vagy pszichologust kellett jatszanom egy vacak taknyos zsepi miatt is amit a kanapen vagy az ebedloasztalon hagyott.

2015. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:
100%

Eddig képes volt magát ellátni, most meg már nem,

Ez a haszna az összeköltözésnek: látod, mire számíts.

Én is férfi vagyok, soha sem volt ilyen szereposztás, tudok mindent, a pelenkázástól a vasalásig: mikor ki ért rá alapon vita nélkül voltak ezek a dolgok.

2015. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, hogy megváltozott-e a srác?
2020. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!