Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktál segíteni a párodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál segíteni a párodnak a diétája betartásában? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
úgy előtte eszem két pofára a fánkot, miközben elmondom, hogy milyen jó érzés érezni, hogy a nutella krém szétolvad a számban. ezáltal ő is részesülhet a finom falatok élményében, még ha ő nem is eheti személy szerint.
2019. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

Tudatosan nem, de húzzuk előre egymást rendesen (igazából minden területen). Egyrészt az is sokat segít a dolgon hogy imádunk egymással versengeni, persze egészséges mértékben. Legyen az munka vagy sport vagy diéta vagy bármi. Ha ő kitalálja, hogy ideje lenne megint edzegetni kicsit akkor általában én is elkezdem. Ez meg ugye motiválja arra, hogy "lenyomjon" és kicsit húzzuk egymás agyát vele.

A másik ilyen az, hogy rengeteget dicsérem. Ezt sem tudatosan, egyszerűen csak tényleg büszke vagyok rá. Ha csak egészséges kaját evett, ivott elég vizet vagy lefutott valamennyi távot és elmeséli akkor mindig megdicsérem. Nekem ez fontos. Meg nyilván ilyen alap dolgok, hogy legyen otthon mindig egészséges kaja ilyenkor (mondjuk arra, hogy mit eszünk alapból próbálunk figyelni), meg úgy a feltételek adottak legyenek hozzá.

2019. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!