Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok sok olyan dolog van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok sok olyan dolog van ami neked magától értetődő párodnak nem?

Figyelt kérdés
Pl itt a munkahelye lakásunktol 8perc gyalog. Ő kocsival megy mégis. Én ezt fenyuzesnek tartom. Nem mondom ha szakad az eső,vagy munka után siet a másik munkahelyere akkor megertem.. Megbeszéltük h spórolunk, ja és ő mondta hogy elkezd tornázni
2018. szept. 5. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

:D jajjjde tipikus :D


nálunk az elején 10 ből 9 volt az eltérés... rá 2 évre...10ből 7...

ma már csak 10-ből 5...ezzel kb meg is vagyok elégedve. jo ez igy :)

2018. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az exemmel 10-ből 11 esetben másképp gondoltuk (de ő mindenkitől eltérően gondolkodott).

A jelenlegi párommal 10/10 egyezünk igy gondtalan az életünk!

2018. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

15 percre (gyalog) lakok a munkahelyemtől, hidegbe, melegbe, esőbe, hóba, gyalog járok. Exfeleségem az utcánk végén lévő munkahelyére képes volt kocsival menni...


Másik, nekem egyértelmű hogy a dolgaimat a helyére rakom, szemetet a kukába, nem szanaszét a lakásba, neki ezek a dolgok több éves együttélés után sem mentek.... Akkor szerinted?

Ha nagyon különböző két ember az a dolog sose fog működni. De majd rájössz a saját károdon.Ennyi.

2018. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amit írtál arról szó sincs, csak ez
2018. szept. 5. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi a probléma? Olyan embert sosem fogsz találni aki mindenben ugyanúgy dönt mint te.... Sőtt az már unalmas is lenne...
2018. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem sok, de akad. Első pàr alkalommal kiderült, hogy neki nem lehet előre főzni, kb mindent felzabàl ami hús. Közöltem vele, hogyha befalja az összeset amit sütöttem, màsnap üres zöldséges rizst/ tésztàt visz munkàba. Elmosolyodott, megette az összes húst, màsnap panszkodott a hús nélküli köretre. Előre megmondtam neki, hogy ne tömje magàba az összeset mert nem sütök újabb adag húst. 2- 3 ilyen kör utàn leszokott róla, hogy minden húst amit làt belapàtoljon.

Az elején a szennyessel is volt némi gond. Mondtam neki, hogy ami nincs a szennyesben azt nem mosom ki, és nem szedem össze utàna. Mikor màr nem volt tiszta zoknija de nem szedte össze, kénytelen volt egyszer hasznàltban menni dolgozni. Azóta a szennyesben van minden mosnivaló. Amúgy takarít, tereget, mosogat, bevàsàrol, csak a ruhàit hagyta szét az elején, de megoldottuk.:)

Nekem mindig minden ilyesmi alap volt, magamra főzök 11 éves korom óta, a sajàt cuccaimhoz én kezeltem a mosógépet, elmosogattam..ilyenek. Neki az anyja mindent megcsinàlt , ehhez szokott hozzà ( de hamar megbaràtkozott az új helyzettel), kaja elé volt rakva, szennyes összeszedve kimosva, csak bevàsàrolnia kellett anno otthon. 32/ N

2018. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!