Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Téged zavarna ez ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna ez ha a párod ilyen lenne nő létére?

Figyelt kérdés

Nem tart otthon patinás rendet nőként. A klasszikus értelemben nem vezet háztartást, tény h ebben a sok munka is közrejátszik.


Pl van h egy hétig se képes eltenni az alkalmi cipőjét, pedig csak egy perc- nem igaz h nincs egy perce se egy hétig..azt mondja h majd elrakja ha lesz ideje.


En is elfáradok de azert pl munka utan még el kell mosogatni elpakolni érdekes pasiként tudom h ezt is meg kell csinálni..ő simán hagyná ott hetekig


2019. febr. 16. 09:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Olyan, mintha a párom kérdését olvasnám. :)

Egy órával korábban érek haza általában, mint ő. De mire ő hazaér sokszor csúnyán néz rám, hogy miért nem mosogattam még el, miért nincs valami kaja, miért nem szedtem le a száraz ruhákat, miért, miért, miért... Miért neki kell férfiként ezeket megcsinálnia? Állandó vita téma. Senki nem mondta, hogy neki kell ezeket megcsinálnia (azt sem, hogy nekem, csak mert én vagyok a nő), ugyanakkor én azt gondolom az a ruha ellógott a szárítón két napig, semmi baja nem lesz, ha ott marad még 2,5 órán keresztül, amíg egy kicsit kipihenem a nap fáradalmait. Ott marad egy cipővel több a bejárat mellett. És? Nem esik át benne, nincs útban. Majd másnap elteszem.

Sokat csiszolódtam a páromhoz ezen a téren, szinte mindig tökéletes rend van itthon, de egy idő után már nem tudok mit kezdeni a felfogásával, sok. Gondolok itt a "miért ide tetted a távirányítót, miért nem oda?" kérdésekre. Vagyis ha szerintem tökéletes rend van, ő akkor is talál hibát, mert találni akar. Ő sem tökéletes és nyilvánvalóan én sem vagyok az. Egy párkapcsolat pont arról szól, hogy összecsiszolódunk és megszokjuk szépen lassan egymás rigolyáit, alkalmazkodunk ezekhez és olykor szemethunyunk.

Beszéljétek meg a problémáitokat és ne ragaszkodjatok görcsösen olyan dolgokhoz, ami alapvetően nem lenne válóok.

2019. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!