Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Téged zavarna ez ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna ez ha a párod ilyen lenne nő létére?

Figyelt kérdés

Nem tart otthon patinás rendet nőként. A klasszikus értelemben nem vezet háztartást, tény h ebben a sok munka is közrejátszik.


Pl van h egy hétig se képes eltenni az alkalmi cipőjét, pedig csak egy perc- nem igaz h nincs egy perce se egy hétig..azt mondja h majd elrakja ha lesz ideje.


En is elfáradok de azert pl munka utan még el kell mosogatni elpakolni érdekes pasiként tudom h ezt is meg kell csinálni..ő simán hagyná ott hetekig


2019. febr. 16. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Sajnálatos, hogy rendetlen, de senkinek nem kell azért többet vagy kevesebbet takarítani, mert valamilyen nemű.
2019. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom őszintén egy ideig én is ilyen voltam.Illetve direkt ilyen lettem..az exem miatt.

Patyolat volt a lakás állandóan pedig 13 órában dolgoztam,volt hogy 3 napot egyhuzamban.Akkor is hazamentem,betettem a szennyesbe a földre dobott zoknit,elmosogattam,kimostam újra mert a cetli ellenére ,,teregess ki kérlek ha hazaértél" nem volt megcsinálva,majd megvártam,kiteregettem. Ő minden nap 3 után már otthon meresztette a seggét és nemhogy megtartotta volna a rendet,mindent szanaszér hagyott.Idővel letojtam,otthagytam,pihentem. Feltűnt neki, szóvá tette, nem változtatott,szakítottunk.Nem csicska vagyok,hanem társ.

2019. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyen nőnek nagyon jól kellene kinéznie hogy sokáig tűrjem. 😂
2019. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, mondjuk én folyamatos munkarendben dolgozom, nincs hétvégém, meg semmi, a szabadnapjaim is véletlenszerűek.

De kifogástól függetlenül is iszonyat rendetlen vagyok. Illetve ez így nem igaz, szeretem én a rendet, csak valahogy mindig újratermelődik a káosz.

Ha néha rászánom magam, akkor viszont reggeltől estig képes vagyok takarítani, és puccra vágom a lakást.

A vicc, hogy a párom még nálam is rendetlenebb, így sokszor még ìgy is én vagyok a házisárkány. :'D

2019. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Engem zavarna, nemtől teljesen függetlenül. A legjobban ezek a szánalmas kifogások zavarnának, hogy egész héten nincs rá egyetlen perce. Ugyan, kit akar átverni?
2019. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Na ájcsi, mi ez a szexista megnyilvánulása? Azèrt mert nő, mièrt kène patinás rendet tartania? Ez a női lèttel együtt jár szerinted, hogy takarító robotnak kell lenni? Magadat meg fènyezed, mert pasi lètedre èszreveszed a házimunkát? Bravó! Akkor remèlem már csinálod is, nem csak èszre veszed mit kène megcsinálni. Ès ne èrezd már magad ásznak emiatt, kutya kötelessèged megcsinálni, nemtől függetlenül.

Ez a te is kiveszed belőle a rèszed mit jelent? Nèha ha nem csinál meg valamit, elvègzed te, aztán felhánytorgatása neki, hogy megint te csináltad? Eleve felesbe kellene, de ha te vagy otthon többet, nyugodtan bevállalja gáz te több házimunkát. A himbilimbid nem fog akadályozni benne!

Amúgy meg nem csoda, hogy napi 13 óra munka mellett (lásd előző kèrdèsed) nem vezet klasszikus èrtelemben háztartást, nem is lehet. Tèny, hogy elpakolhatná a holmijait, de nem mindenki rendmániás, ès nem zavarja, ha egy hètig is elöl van egy pár cipője. Ha ennyire nem egyeztek ki, más az igènyeitek, elkèpzelèseitek az èletről, akkor inkább szakítsatok. De az már kicsit sem normális, hogy naponta vagy 2 kèrdèsfeltevèssel itt szapulod a barátnőd.

2019. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Aki azt mondja, hogy nála minden napos kemény munka mellett mindig patinás rend van, az egyszerűen csak hazudik. Vagy fogalma nincs róla, hogy mi is az a rend.

Nehogy már azon problémázzunk, hogy elöl van egy pár cipő.. Én is ott hagyom. Majd ha egyszer felbukok benne akkor elrakom. Vannak ennél ezerszer fontosabb dolgok. Igen, ha nincs kedvem este elmosogatni, akkor majd másnap. Tök alap dolgok. Soha nem találkoztam még felnőtt emberrel, aki munka vagy gyerek mellett mindig patinás rendet tartott.

És igen, ez nemtől független dolog. Igen is tessék pasiként vinni a háztartás felét ha a nő is dolgozik. Az én páromnak ez abszolút nem okozott gondot soha. Neki ugyan annyi ideje meg energiája van rá mint nekem, miért én csináljak mindent? De így sincs patinás rend meg tisztaság. Nem is lesz soha. Egyszerűen mert baromság és időpocsékolás. Nem, nem fogok 3 tányér miatt elkezdeni mosogatni. Majd ha lesz hozzá még 3 holnap reggelre. Nem, nem fogok 1 pár cipő miatt az egész lakásban rendet rakni. Majd hétvégén ha lesz több időm akkor megcsinálok mindent. Nem fogok minden nap tök fölöslegesen kínlódni apró dolgokkal. Aki azt mondja, hogy nála mindig patinás rend van és mindent azonnal elpakol az hazudik.

2019. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is kiveszem a részem a házimunkából es nem hegyeztem ki a nemiségre. Csak ha en magamtól meglátom akkor lássa meg o is. Meg nem értem mennyivel könnyebb vhova letenni es onnan el, mint egybol a helyere?
2019. febr. 16. 14:41
 9/11 anonim ***** válasza:
98%

Én ilyesmi vagyok nőként. Képtelen vagyok rendet tartani és gyűlölök takarítani. A kertet szívesebben ásom fel, minthogy pl. rendet rakjak a fiókomban..

Simán előfordul, hogy nem rakom el a cipőmet. Egyedül a mosogatással és a konyhai tisztasággal vagyok szigorúbb, mert azért ott ételekről van szó és fontos a higiénia. Illetve a wc ugyanilyen szempontból...

A kérdezőnek azért egy Nobel-díjat vagy egy Corvin-láncot odaítélnék, hogy ő "még pasinként is" képes elpakolni. Fantasztikus. Mintha a férfiak genetikailag kódolva lennének a rendrakás ellen.

2019. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

De igenis kihegyezed a nemisègre. Ő nőkènt ez még az, te meg fèrfi lètedre ez még az. Mert szerinted a nőknek bele van kódolva a genetikájába a takarítás mánia. Hát nem.

Illene már felnőni a 21. századhoz.

Mindenki külön egyènisèg, különböző èrtèkrenddel. Van aki attól èrzi jól magát, ha minden a helyèn van, más meg nem csinál ebből ügyet, többre èrtèkel egy kis pihit, minthogy veszett mód nekiálljon a pakolászásnak. Ezt nem lehet így megítèlni, hogy melyik a helyes, bizonyos szemszögből mindkettő az. Ès az sem feltètlen jó, ha kènyszerítjük a másikat a mániánknak, mert nekünk az a helyes, ès elvárjuk azt.

2019. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!