Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtök 20 éves létére még szeretné a rajzfilmeket és nem járna bulikba?

Figyelt kérdés

Főleg a Disney meséket, például az Eszeveszett birodalmat volt, hogy naponta megnéztem. Az Oroszlákirályon is sírok, mikor meghal az apuka oroszlán.

Bulizni se szoktam járni, egyszerűen nem bírom az ilyen helyeket meg a sok hülyét.

Egy lány ismerősöm azt mondta, hogy ez gáz, meg az is, hogy nem vagyok az a bulizós fajta, és hogy így soha nem lesz barátom.

Fiúk, ti erről mit gondoltok?


2015. dec. 31. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pont ilyen nőről "álmodok" nem olyanról aki minden héten hullára drogozza és issza magát
2015. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pozitívum. Legalábbis számomra.
2015. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A rajzfilm nem gáz szerintem. Én 33 évesen is bírom a rajzfilmeket :D A buli sem gáz, ha amúgy nem vagy társaságkerülő. Élete szerelmét az esetek 90% ban amúgy sem egy discoban szedi össze az ember. De ez csak az én véleményem.
2015. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A lány ismerősöd rosszindulatú, azért mert szeretsz ilyesmit, lehet belőled nagyon jó anya, és lesz is, és jó feleség.

Dehogy zavarna, örülnék, ha ilyen barátnőm lenne. :)

2015. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A bulikban bulizós fúkkal találkozhatsz,ha nem ilyen pasira vágysz akkor semmi keresnivalód nincs ott,az ismerősöd meg had éljen úgy ahogy ő szeretne,talán nem is kellene ilyen emberekkel barátkoznod.Csak lehúzzák az önbecsülésed,miattuk úgy fogod érezni,hogy kevesebbet érsz mert nem bulizol.
2015. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Helló:) !

A sírást leszámítva teljesen okés vagy ! :)

Leszel a barátnőm? :)

Százszor inkább választok én is egy ilyen beállítottságú lányt, mint egy "bulikirálynőt", mivel én sem vagyok bulizós.

Persze kérdés, hogy amúgy a meséket leszámítva "normális" vagy -e? :D

De nyugi amit leírtál azzal semmi baj nincs! :)

(Csak sírás ne legyen sok....:D )

2015. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Külön örülnék neki, ha ilyen lánnyal találkoznék. Én utálok bulizni. Az meg, hogy valaki rajzfilmeket néz, engem egy cseppet sem zavar, én 24 évesen is meg tudom nézni gyerekkorom kedvenc rajzfilmjeit(pl. Nils Holgerson), néha jó egy kicsit nosztalgiázni.
2015. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok. Szeretem a Disney filmeket, nem vagyok bulizós típus. Nem azt mondom, hogy csak otthon ülök, de discoba nem szoktam járni.
2015. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 32 éves férfi létemre is szeretem a rajzfilmeket (mondjuk az újabb Disney rajzfilmek már kicsit dedósak nekem) és nem szoktam buliba sem járni. Akkor mi van?
2015. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 opened paradise ***** válasza:

Azt én is milliószor láttam,még kazettán :D

Aztán lett 2. rész,meg sorozat.

Amúgy nem :)

2015. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!