Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtök 20 éves létére még szeretné a rajzfilmeket és nem járna bulikba?

Figyelt kérdés

Főleg a Disney meséket, például az Eszeveszett birodalmat volt, hogy naponta megnéztem. Az Oroszlákirályon is sírok, mikor meghal az apuka oroszlán.

Bulizni se szoktam járni, egyszerűen nem bírom az ilyen helyeket meg a sok hülyét.

Egy lány ismerősöm azt mondta, hogy ez gáz, meg az is, hogy nem vagyok az a bulizós fajta, és hogy így soha nem lesz barátom.

Fiúk, ti erről mit gondoltok?


2015. dec. 31. 17:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Normális? Hát nem tudom, hogy pontosan mire érted, de nem barbi babázok, és nem öltözök hercegnőnek, ha erre gondoltál :DD Szeretem a művészetet, dolgozom, főzök, mosok, tehát nem ragadtam le a 6 éves szinten.. :DD
2015. dec. 31. 17:44
 12/15 A kérdező kommentje:

"Aztán lett 2. rész,meg sorozat. "

Igen, de szerintem a második rész nem lett olyan jó, bár ez általában így szokott lenni. :))

2015. dec. 31. 17:47
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Abszolút nem. Kedvelem a gyermeki énjüket nem rejtegető nőket. :)
2015. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mira4 válasza:
Az Eszeveszett birodalom a kedvenc mesém!!!! És szerintem sincs veled semmi baj. :)
2015. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 opened paradise ***** válasza:
Persze,de minden rajzfilmnél csak bőr lehúzások ezek :/
2015. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!