Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, leszedetnétek a szőrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, leszedetnétek a szőrt a hátatokról a barátnőtök kedvéért? Lányok, ti már megkértétek erre a barátotokat?

Figyelt kérdés

A barátomnak eléggé szőrös a háta, néhol ritkásabb, néhol fésülni lehetne kis túlzással.

Előjáték közben kicsit zavaró, mikor már izzad nagyon, akkor kevésbé érezni. Egyszer már viccelődtem vele hogy legyantázzuk, de nem kaptam rá reakciót :)

Létezik arany középút? Ti hogyan oldottátok meg ezt a problémát?


2015. nov. 20. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy oldottam meg, hogy nem zavar. Tényleg nem.

Barátomat zavarta eleinte, tiszta komplexusos volt amiatt, hogy szőrös a háta, de amióta elmondtam, hogy nekem az égvilágon semmi bajom vele, azóta őt sem zavarja.

Szex közben meg az ember izzad, ez vele jár. Én akkor is szeretek beletúrni a hajába, ha csuromvizes, mert ha szeretek valakit, akkor mindenét szeretem és minden helyzetben szeretem.

2015. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőmet zavarna én belemennék,meg is engedném neki,hogy Ő szedje le!
2015. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az izzadást, mint pozitívumot írtam. Imádom én is ha csuromvizes, az azt jelenti hogy épp nagyon jól csináljuk :)

Szeretem nagyon, a kérdés nem bántó ♥

2015. nov. 20. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, és nem is kérném meg rá. A pasimat úgy szeretem, ahogy van.

Én egyébként szeretem a szőrös pasit, és azt is, ha leborotválja magát. Szóval nekem teljesen mindegy, a pasi ezen a téren azt csinál, amit akar, nekem nincs jogom beleszólni ebbe.

Hisz, azért vagyok vele, mert ezt a részét elfogadtam.

A szeretet elfogadáson alapszik, és nem arról szól, hogy akkor megváltoztatjuk a másikat.


Egyébként a pasimnak a volt barátnője akarta, hogy leborotválja a mellkasát, a pasim mondta akkor neki, hogy nem fogja. Szóval ez a párbeszéd akkor náluk lejátszódott. Nálunk nem.


(A pasimnak a háta nem szőrös, csak alul a derék résznél.)

2015. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még "fiatal" vagyok, még nem nőtt ki a hátszőrzetem. Pedig elvileg belém van kódolva genetikailag, de hát ki tudja. A mellkasomon is 25 éves létemre nem rég kezdett el nőni csak a szőrzet. Engem egyáltalán nem zavar és nem is fog se engem sem a leendőbeli komoly barátnőimet. Viszont még a következő nyáron, csak egyszer megcsinálom azt a jóképű, kigyúrt, szőrtelenített, lebarnult pasi ideált megcsinálni :D Megdugok jó pár csajt futókalandként, kiélem magam rendesen. Aztán komolyabb vizekre evezek.
2015. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha zavarná a barátnőmet, és szőrös lenne a hátam, akkor leszedném persze. Bár én pont az ellenkezője vagyok, 29 évesen alig nő rajtam szőr. Egyedül a lábaim szőrösek, és a kezem, de ott is csak halványan.

A gyantától viszont így is kiráz a hideg, biztos sikítanék. :D

2015. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" ... sem a leendőbeli komoly barátnőimet."


" még a következő nyáron, csak egyszer megcsinálom azt a jóképű, kigyúrt, szőrtelenített, lebarnult pasi ideált :D

Megdugok jó pár csajt futókalandként, kiélem magam rendesen. Aztán komolyabb vizekre evezek.


Bízzunk benne, hogy mire a potenciális komoly barátnőkkel találkozol, már ők is túl lesznek a "jövő nyárra ledobom az a pár kiló súlyfelesleget, megcsinálom az a szépen lebarnult, dögösen öltözködő nőideált, összeszedek pár jó pasit futó kalandként, kiélem magam rendesen. Aztán komolyabb vizekre evezek. xDD

2015. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es hát igen :) :D
2015. nov. 20. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Megtenné, ha megkérném, már csak azért is, mert én is szőrtelenítem magam mindenhol - mivelhogy neki így tetszik.
2015. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne ha szőrös lenne a háta.
2015. nov. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!