Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen testalkatú lányok jönnek be? Barátnőtök is olyasmi típusú?

Figyelt kérdés

Linkelhettek képet is.

Kort is írhattok.

Köszi :)


2015. nov. 20. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Vékony/sportos, nem túl nagy, kerek fenékkel. Exem nem ilyen volt, de nem számított különösebben.
2015. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Én 190cm magas vagyok barátnőm 175 és vékony,de nem deszka.Arányos testalkat mell közepes méret,kerek fenék,hosszú combok.

(28)

2015. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a testalkat jön be leginkább nekem. Nem szeretem a túl vékony lányokat, akik címlaplány modell alkatot szeretnének elérni. Legyen mit fogni, de ne legyen elhízva.

Az előző barátnőimnek nem ilyen alkatuk volt, inkább átlagosnak nevezném. Nem sportoltak, de nem voltak túlsúlyosak, normál alkatuk volt.


29F

2015. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kedves lány neked milyen a testalkatod?
2015. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Magas (170-175), sportos testalkatúakat szereti. Én hellyel közzel megfelelek ennek. Mármint magas vagyok és vékony. Régen nagyon sokat sportoltam, de felhagytam a komoly, rendszeres dolgokkal, így azért már van a combomon mit fogni. Lusta vagyok, hogy kikupáljam magam. :)

A hasam meg karom egyébként izmos maradt, de az évek alatt a combomra ráhíztam kicsit.

2015. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3-as valaszolo, tudod, hogy a kepeden Kim Kardashian van, akinek mell es fenek implantatuma van es nem sportol, csak plasztikaztatna magat?
2015. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a 45-55kg közötti lányok jönnek be,és ne legyen magasabb 175centinél,ennyi
2015. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom, és azt is tudtam, hogy ezt valaki fel fogja hozni. De akkor másképp fogalmazok: Az ilyen homokóra alakú nők jönnek be leginkább, Kardashiant kivéve. Így jó?

A hangsúly nem a plasztikán volt, hanem a homokóra alakon. Tetszik, ha valakinek széles a csípője, és nem deszka. Ez a kép jött elsőnek, ennyi.

2015. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7-es szintén, annyi, hogy kiterjesztem 43 kilóig lefelé, de az már csak úgy, ha közben 155 centi, maradok az arányosság híve.
2015. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én 165 cm, 50 kg
2015. nov. 20. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!