Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak engem zavar, hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy párom nő létére többet keres mint én?

Figyelt kérdés
Férfiként nagy traumaként élem meg, hogy a barátnőm többet keres hónap végén mint én férfi létemre. Természetesen ez nem téma az ő részéről meg mondta is hogy ne érezzem magam rosszul ez miatt. De valahogy mégis olyan szégyennek tartom , hogy én mint férfi nem tudtam egyelőre jobb munkát találni.
2019. febr. 4. 17:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene neked többet keresned a nőknél csak azért, mert 'férfi' vagy?
2019. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy, mennyi a különbség.
2019. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Mindketten sokkal boldogabbak lennétek a barátnőddel, ha megszabadulnál ettől a középkori felfogástól és nem abban méregetnéd az egódat, hogy mennyivel vagy sikeresebb a barátnődnél. Normális férfit nem frusztrál ez a helyzet, mert nem attól érzi magát valakinek, hogy felülkerekedik valamiben a társán. A gondolkodásmódod a szégyen ebben a szituációban, nem a kereseted.
2019. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Bár, ha mindkettőtök azt csinálja, amit szeret, és amihez a legjobban ért, akkor nem értem, miért zavar. A legtöbb nőt nem érdekli ilyen szinten a jövedelmi különbség. Téged miért zavar?
2019. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

én 30 barátnőm 28

Csak nálam az a normális hogy inkább vállalnék több munkát, és az ő vállán legyen kevesebb a nyomás.

2019. febr. 4. 17:48
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
Örülj inkább neki, hogy ő a kevés nők egyike, aki nem csinál ebből ügyet. A nők többsége lenézi azt a férfit, aki kevesebbet keres nála.
2019. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Mostanában az én feleségem is többet kap egy 20 -assal mint én.Először kicsit fura volt de olyan ló..sz mindkettőnk fizetése hogy igazából le..arom.Nyáron én Úgyis dolgozok hétvégén is itt-ott.Sosem volt még amúgy beszédtéma sem ez a dolog nálunk.
2019. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
13%
Nőként rövidtávon nem zavarna, de hosszútávon igen. Úgy értem, hogy ha a pasi közben képezné magát, hogy később jobb munkára legyen lehetősége, akkor azt abszolút respektálnám. Azt is megérteném, ha ő épp a karrierje kezdetén állna, és sokat dolgozna, mert van kilátása arra, hogy ezzel majd feljebb lépjen és többet keressen. De ha csak állóvízben tocsog, akkor zavarna.
2019. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
Engem nem zavarna, ha a barátnőm többet keresne. Már ha lenne. Mondjuk hétszámjegyú a nettó fizetésem, így mindennapi gondjaim nem lennének külön kassza esetén sem. :D
2019. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
9-es már a 3.kommentedben olvasom ezt a 7szmjegyű fizetést elhiszem hogy örülsz neki,én is örülnék de azért nem szép dolog hencegni.
2019. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!