Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak engem zavar, hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy párom nő létére többet keres mint én?

Figyelt kérdés
Férfiként nagy traumaként élem meg, hogy a barátnőm többet keres hónap végén mint én férfi létemre. Természetesen ez nem téma az ő részéről meg mondta is hogy ne érezzem magam rosszul ez miatt. De valahogy mégis olyan szégyennek tartom , hogy én mint férfi nem tudtam egyelőre jobb munkát találni.
2019. febr. 4. 17:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%
10-es, akkor azt is olvashatod, hogy ismerkedésben egy szerencsétlen vagyok. Valaki ebben jobb, más meg abban.
2019. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos előbb utóbb őt is zavarni fogja. Akkor is, ha lepontoznak.
2019. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

Azért zavar, mert ugyanolyan komplexusos, kis senki vagy!


Engem sosem zavart, sőt!


A magadfajta palik egy idő után agresszívek lesznek a csajjal vagy egyszerűen befordulnak, aztán szakítás lesz a vége. Ja, és akkor persze sírnak, hogy a nő a hibás!


Éretlen vagy lelkileg és mentálisan.

2019. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

Jajjj ti egós férfiak...az én párom is ezen problémázik, pedig engem egyáltalán nem érdekel. Nem a pénzéért vagyok vele, nem azt szeretem benne.

Én 30 vagyok, 250et keresek, ő 33 és 160at keres.

2019. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
40%
Mindig a mértéktől függ. Egy 50, 100 ezer különbség nem különbség. 10-szeres különbség, valószinű, konfliktus forrása lenne.
2019. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
69%
11-es ne kapd fel a vizet :D Vegyél 5-ös BMW-t öltözz vagányan hétvégén piálj és ku..ázz.Évente 1-szer nyaralj,hosszú hétvégénként kirándulj valamerre és vegyél ki 5csillagos hotelszobát.Én nagyon ellennék a helyedben :D
2019. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16: ezt csinálom, csak évi több nyaralás, meg nem BMW... :D de azért szar
2019. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Óriási hiba!Vidd el a bontóba tragacsod és irány BMW márkaszervíz :D
2019. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a dolgok jó oldalát: még mindig jobb, ha többet keres, mint ha nem keres egy fillért sem és le kell tartanod!


33/N

2019. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
*el
2019. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!