Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak engem zavar, hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy párom nő létére többet keres mint én?

Figyelt kérdés
Férfiként nagy traumaként élem meg, hogy a barátnőm többet keres hónap végén mint én férfi létemre. Természetesen ez nem téma az ő részéről meg mondta is hogy ne érezzem magam rosszul ez miatt. De valahogy mégis olyan szégyennek tartom , hogy én mint férfi nem tudtam egyelőre jobb munkát találni.
2019. febr. 4. 17:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Csak téged zavar.
2019. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

a barátom jelenleg semennyit nem keres, nekem meg jó munkám van, lol.

kit érdekel. elég férfi ahhoz ő is, hogy ne ebben mérje.

lépj túl rajta, mert gáz.

2019. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%

gondolom irigy vagy, meg tradicionálisan fogod fel a nemi szerepeket.


párod legmagasabb befejezett iskolai végzettsége mi? és a tiéd?


mi a párod szakmáka? és a tiéd?

2019. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"a barátom jelenleg semennyit nem keres, nekem meg jó munkám van, lol."


azért ez nem annyira LOL!


és ez meg a ló másik oldala.


az egyensúly a léníeg.


ha te tartod el a csávódat, az nem annyira okés, ha minketten bele tudtok tenni a közösbe, az már inkább.

2019. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Mikor összejöttem a pàrommal nem volt munkàm,ugyanis külföldre költöztem ki hozzá (ő nem külföldi,csak itt él 10 éve).Akkor azt mondta,hogy nem szeretné ha többet keresnèk,mint ő,pedig munkám se volt.Nagyon gyorsan rájött,hogy mekkora hülyesèget mondott,ugyanis megsokszorozódtak a kiadások(mivel ketten vagyunk),volt idő,hogy extra munkát vâllalt vasárnap is,de arra is volt példa hogy alig tudtuk a lakást fizetni.Szerencsére azóta lett munkàm.Kb.ugyanannyit keresek,de egyikünk sem bànnà,ha valamelyikünk többet keresne,lenne helye a pènznek bőven
2019. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nálunk is én keresek többet nőként. Havi szinten csak olyan nettó 40 ezerrel. Ha az éves prémiumunkat is összevetjük, akkor még olyan +800 ezer többletet teszek a kasszába.

Amikor összejöttünk, akkor jóval kevesebbet kerestem, szinte a felét az ő fizetésének. Nem zavart, szerettük egymást úgy is és szeretjük egymást így is. :)

Nem vagyunk közös kasszán, de én közösnek érzem azt a pénzt is, amit én kapok, hiszen az ő támogatása nélkül nem menne. Lehet ez blődségnek hangzik, de így van. Közös célokra fogjuk elkölteni, hiszen közös az életünk.

2019. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!