Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amióta összeköltöztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta összeköltöztem a barátommal nem tudok aludni miért van ez? Mit csináljak hogy elaludjak? Már vagy 3 napja nem aludtam.23/L

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Máskor is rossz alvó vagy? Lehet csak izgulsz tudat alatt az örömtől hogy veled van.
2019. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami zavaró tényező van a nem alvás mögött, pl. hangosan ketyegő falióra, közlekedés zaja, amit még nem szoktál meg, vagy az ágy helye a szobában. Egyébként, ha nagyon elfáradsz, akkor egy fotelban is el tudsz aludni.
2019. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rockarc ***** válasza:
47%

Mindenki rosszul alszik idegen kornyezetben, amig meg nem szokja. Masok a hangok, szagok stb, es a tudatalattid ezert eberen tart. Par millio evvel ezelott nem aludtak az emberek edesdeden estenkent, hanem szinte riadokeszultsegben, hogy az elso gyanus hangra harckeszultsegbe tudjanak kerulni. A megszokas fog csak segiteni. Esetleg egy uveg bor. :)


42F

2019. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Amikor az új házba költöztünk a férjemmel, akkor ugyanez volt. Az idegen szagok, zajok, az újdonság izgalma miatt napokig forgolódtam. Megszokod és elmúlik :)
2019. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki kell deríteni az okát.

Máskor sem aludtál jól mellette?

Elég nagy/kényelmes az ágy? Nem zavar az ágy elhelyezkedése?

Fények? Hangok?

Ha nyugtalanul alszom valamiért, akkor beszoktam dobni két szem gyógynövény alapú "altatót". (Valeriana night pl.) Nekem segít.

2019. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 nap kevés idő. Adj magadnak időt, hogy megszokd a helyet
2019. jan. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy mindenhol jó , de a legjobb otthon. Meg kell szerintem csak szoknod. Azért mégis csak egy idegen környezet az. Én nem élek a párommal együtt de heti 2x ottalszok nála és ez nemis az első ilyen, mégis nehezen alszom el, rosszabbul alszom, nem tudok álmodni. Ilyenkor megpróbálom magamat teljesen lefárasztani aznap, sportolok, kint vagyok a friss levegőn és akkor könnyebben el tudok aludni. Olyankor is észrevettem ezt, hogyha ő sem alszik túl jól vagy éppen még nem aludt el (nehezen alvós) , akkor valamiért én sem tudok ... 😀 Pluszba szárazabb a levegő ott - kevesebb a páratartalom , néha megőrülök, de ez van. 🙄 L
2019. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!